Oświetlenie schodowe LED

Odpowiednio wyeksponowane schody mogą wywoływać ogromny zachwyt w oczach Twoich gości. W przedsiębiorstwach często stawia się na taką stylistykę schodów, która podkreśli pozycję firmy i jej profesjonalizm. Aby jednak móc się w pełni cieszyć designem tego elementu konstrukcji, należy zadbać o jego funkcjonalność i bezpieczeństwo. W tym celu konieczne jest oświetlenie schodów. Tak, aby można z nich było bez obaw korzystać zarówno w dzień, jak i w porze nocnej.

Oprawa schodowa w firmie

Zapewnienie bezpiecznego miejsca pracy jest uwarunkowane prawnie. W pochmurne, zimowe dni nawet pracownicy, którzy pracują między 8 i 16, narażeni są na niedoświetlenie schodów. Wielu współczesnych projektantów stawia na innowacyjny design, na którym jednak cierpią kwestie funkcjonalne. W takiej sytuacji sam musisz zadbać, aby oprawa schodowa zapewniała bezpieczne użytkowanie. Możesz zdecydować się na punktowe oświetlenie o zimnej lub ciepłej barwie światła, które nada wnętrzom Twojej firmy wyrafinowanego, eleganckiego charakteru lub wybrać paski ledowe, dzięki którym uzyskasz oświetlenie schodowe o dowolnej barwie. Obie koncepcje zrealizujesz w oparciu o produkty dostępne w naszym sklepie w korzystnej cenie.

Czy oświetlenie schodów w domu jest potrzebne?

W tej kategorii znajdziesz produkty, które stosuje się także we wnętrzach mieszkalnych. Oświetlenie schodowe odgrywa bardzo ważną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa domownikom. Szczególnie przydatne jest w nocy. Wędrując w półśnie do toalety, rezygnujesz z włączania źródeł mocnego światła, aby się nie rozbudzić? Punktowa oprawa od Studia LED zapewni Ci subtelną wiązkę światła, która skierowana na schody, pozwoli Ci bezpiecznie po nich kroczyć, jednocześnie nie drażniąc oczu. Taki element pełni także funkcję dekoracyjną. W naszej ofercie znajdziesz oświetlenie o barwie zimnej, które sprawdzi się w minimalistycznych, surowych wnętrzach lub urządzonych w stylistyce glamour. Dostępna jest także oprawa schodowa, która wykorzystuje ciepły odcień białego, dzięki czemu świetnie komponuje się w pomieszczeniach tradycyjnych lub boho. Postaw na sprawdzone rozwiązania w korzystnej cenie – zamów oświetlenie w naszym sklepie.

Jest 105 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 105 elementów

Aktywne filtry