Taśmy LED RGBW

Zastosowanie w pomieszczeniach oświetlenia ledowego nadaje wnętrzu nowoczesnego, designerskiego wyglądu. Taśma RGBW to gwarancja udanych aranżacji w zaciszu domowym oraz szansa na podkreślenie kluczowych miejsc w pomieszczeniach komercyjnych. Wysokiej jakości komponenty oraz nawet 3-letnia gwarancja, której udzielamy sprawia, że nasze taśmy ledowe z powodzeniem wykorzystywane są w hotelach i restauracjach, gdzie podświetlają bar lub recepcję.

Taśma LED RGBW, czym różni się od RGB?

Na początku warto wyjaśnić różnicę między taśmą RGBW i RGB – choć tak naprawdę sama nazwa stanowi już wyjaśnienie. Taśma LED RGBW to zintegrowane rozwiązanie, które łączy w sobie cztery diody, które emitują cztery różne barwy: czerwoną, zieloną, niebieską i białą. Taśma RGB nie zawiera diody białej (ang. white), biel uzyskiwana jest przez odpowiednie zmieszanie barw emitowanych przez trzy diody, przez co nie jest tak czysta i naturalna, jak ta, którą mogą zaoferować paski LED RGBW .

Taśma RGBW do użytku wewnętrznego

Ledowe oświetlenie, które znajdziesz w naszej ofercie to gwarancja najwyżej jakości. Każdy metr taśmy ledowej RGBW zawiera aż 60 diod typu 5050 lub 5050 4w1, które stanowią gwarancję płynnych przejść między barwami w Twojej aranżacji. Zastosowany potrójny podkład klejący (3M 300LSE) zapewni mocne i trwałe przywieranie do powierzchni montażowych. Planujesz podświetlić sufit w sypialni, a może kuchenny blat? Do wyboru masz nie tylko barwę emitowanej bieli, ale i napięcie. Taśma RGBW 24V, a może 12V? Wybór należy do Ciebie, pamiętaj jednak, że profesjonalne taśmy 24V to gwarancja dwukrotnie mniejszych spadków napięcia, dzięki czemu bez dodatkowego zasilania, możesz podłączać dłuższe odcinki. W naszej ofercie znajdziecie gotowe zestawy LED RGBW zawierające: sterownik (trzy do wyboru), odbiornik i pilot. Sprawdź naszą pełną ofertę i nadaj swojemu wnętrzu wyjątkowy, ledowy blask.

Jest 8 produktów.

Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów

Aktywne filtry