Klosze do profili LED

Wybierając instalację taśm LED, warto odpowiednio je zabezpieczyć. Służą do tego paski LED-owe montowane w dedykowanych profilach, które skutecznie przedłużą ich żywotność. Aby listwy mogły spełniać swoją funkcję ochronną, należy wyposażyć się również w odpowiednie klosze LED. Pełnią one nie tylko funkcję praktyczną, ale także estetyczną! Najwyższej jakości rozwiązania znajdziesz na naszej stronie internetowej – zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Klosz LED – skuteczne zabezpieczenie taśmy LED

Klosz do listwy LED to cienka przesłona wykonana z wysokiej jakości plastiku. Ich podstawową funkcją jest zabezpieczenie taśm LED, zarówno przed niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu czy wody, jak i uszkodzeniami mechanicznymi. To produkt wyjątkowo łatwy w czyszczeniu – z powodzeniem usuniesz wszelkie zabrudzenia, które się na nim osadziły za pomocą zwykłej ściereczki. Klosz LED atrakcyjnie rozszczepia emitowane przez diody światło, a dodatkowo stanowi estetyczne wykończenie profili. Poszczególne modele posiadają mleczną barwę, dzięki czemu umieszczone w listwach paski LED będą niemal niewidoczne!

Klosz do profilu LED – jaki wybrać?

Klosz do LED powinien być przede wszystkim dobrany do wymiarów wewnętrznych listwy. Ich nieodpowiednia szerokość uniemożliwi skuteczne przymocowanie produktu. Modele wklikiwane, które znajdziesz w naszym sklepie, cechują się wyjątkową łatwością montażu. Profil możemy wcześniej wkleić w wyznaczone miejsce, a następnie po zamontowaniu taśmy LED zamknąć całość estetycznym kloszem. Ich wykorzystanie pozwala na pozbycie się efektu widocznych punktów świetlnych oraz stworzenie jednolitej linii światła. W ofercie posiadamy również klosz do profilu LED pozwalający na uzyskanie klasy szczelności na poziomie IP67, co zapewnia całkowitą pyłoszczelność i wodoodporność! Modele dostępne na naszej stronie internetowej to produkty trwałe i wytrzymałe, które skutecznie chronią delikatne LED-owe paski i pomogą w nadaniu pomieszczeniu wyjątkowego klimatu. Zamów wybrany asortyment już teraz!

Jest 7 produktów.

Wyświetlanie 1-7 z 7 elementów

Aktywne filtry