Taśmy LED RGB

Wzrastająca popularność oświetlenia LED nie bierze się znikąd. Niski pobór energii elektrycznej i długa żywotność, to nie jedyne powody, dla których klienci decydują się na ledy. 1 m taśmy LED może zawierać nawet 120 diod, które bazując na modelu RGB, zapewnią Ci każdy pożądany kolor z palety tęczy, bez problemu uzyskasz także zimną barwę światła białego. Jeśli jednak chciałbyś oświetlić swój salon ciepłą lub neutralną barwą bieli, sprawdź naszą ofertę taśm LED RGB CCT.

RGB CCT dla miłośników czystej bieli

Oświetlenie LED RGB CCT oprócz możliwości, jakie daje połączenie trzech głównych kolorów z modelu RGB, pozwala także na regulację temperatury barwy. Zdarzyło Ci się, że po długim dniu w biurze odczuwasz ,,zmęczenie oczu”? Powodem może być złe oświetlenie. Zmień oświetlenie swojego miejsca pracy na nasze taśmy LED RGB CCT. Co zyskasz? Oświetlenie barwowo zbliżone do światła naturalnego które jest najbardziej przyjaznym dla człowieka. Dzięki temu prostemu zabiegowi twój organizm będzie wolniej odczuwał zmęczenie a co za tym idzie zyskasz większy komfort psychiczny w pracy i więcej chęci do działania. Romantyczny wieczór we dwoje? Nasza taśma RGB CCT to strzał w dziesiątkę! Dzięki możliwości doboru koloru oraz temperatury barw oświetlenia dopełni i zepnie wszystko razem, sprawiając, że z ust popłynie morze komplementów z magicznym ,,WOW’’ na czele. Kupujesz pasek LED 1m, 4m, a może 20 m? Na Twoje życzenie przygotujemy odcinek o dowolnej długości. Pełną swobodę konfiguracji oświetlenia LED, zapewni Ci dedykowany zasilacz, sterownik oraz pilot – wszystkie te akcesoria znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Wybierając oświetlenie LED RGB, zyskujesz produkt, którego wysoką jakość potwierdzamy 3-letnią gwarancją.

Taśma LED 1m – od czego zależy cena?

Studio-led oferuje oświetlenie LED w kilku wariantach cenowych. Co je wyróżnia? Po pierwsze, taśma LED 1m może posiadać różną liczbę diod, im więcej diod będzie posiadał wybrany przez Ciebie pasek, tym bardziej jednolitą linię światła uzyskasz. W naszej ofercie znajdziesz taśmy z diodami typu 5050 lub 3535. Jeśli zależy Ci na nastrojowym oświetleniu, wybierz typ 3535. Nad blatem w kuchni, gdzie potrzebne jest mocniejsze oświetlenie, lepiej sprawdzą się diody typu 5050. Nie czekaj i wybierz rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Twoim pomieszczeniu.

Jest 6 produktów.

Wyświetlanie 1-6 z 6 elementów

Aktywne filtry