Taśmy LED

Profesjonalne taśmy ledowe to wysokiej jakości produkty służące do oświetlenia sufitowego, dekoracyjnego czy też punktowego. Profesjonalne artykuły z naszej oferty to doskonały sposób na ciekawą aranżację wnętrza domu lub przestrzeni komercyjnej. Pasek taśmy LED zbudowano z użyciem komponentów najwyższej jakości - posiada selekcjonowane diody o wysokim współczynniku oddawania barw, wysokiej jakości rezystory, a także potrójny podkład miedziany PCB oraz mocny podkład klejący 3M. Zamów i dołącz do zadowolonych klientów.

Taśmy ledowe - zalety

Z tymi produktami z powodzeniem rozświetlisz wybrane elementy wyposażenia mieszkania. Świetnie sprawdzą się zarówno wewnątrz budynku, jak i w zewnętrznych aranżacjach. Taśma LED 5050 dzięki silnemu strumieniu generowanego światła sprawi, że Twoja reklama przyciągnie wzrok przechodniów. Niewątpliwą zaletą profesjonalnych taśm cyfrowych jest ich wysoka efektywność świetlna i energooszczędność. Są także ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Oferowane w naszym sklepie profesjonalne taśmy LED stanowią gwarancję najwyższej jakości. W zależności od Twoich potrzeb przygotujemy odcinek o dowolnej długości. Podpowiemy i doradzimy na każdym etapie sprzedaży oraz po jej zaksięgowaniu.

Pasek taśmy LED nawet dla najbardziej wymagających!

Wśród naszych produktów znajdziesz m.in. taśmy LED 24 V, które odnotowują dwukrotnie mniejsze spadki napięcia, wydzielają mniej ciepła i są zbudowane na potrójnym podkładzie miedzianym, zapewniającym lepsze odbieranie ciepła diod, przez co mają wydłużoną żywotność. Wśród energooszczędnych rozwiązań wyróżnia się taśma LED SMD2835, która świetnie sprawdzi się w szafach – mocne światło pomoże Ci znaleźć każdą zapomnianą w otchłani głębokich mebli bluzkę. Dodatkowo możesz wybierać spośród taśm RGBW, RGB, CCT i białych. Taśmy RGB i RGBW poprzez ustawienie jasności poszczególnych kolorów pozwalają na uzyskanie dowolnej barwy, w tym również białej. RGBW docenią szczególnie Ci, którzy pragną uzyskać oświetlenie w kolorze czystej bieli. Skorzystaj z możliwości, jakie dają taśmy CCT i płynnie przechodź z ciepłej do neutralnej i zimnej barwy w swoich świetlnych aranżacjach.

Jest 298 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 298 elementów

Aktywne filtry