Żarówki LED (Mi-Light,Miboxer)

Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe dają nam znacznie więcej możliwości, niż tradycyjne źródła światła. Współcześnie nie spełniają one jedynie funkcji praktycznych – wiele z nich stanowi również swoistego rodzaju dekorację pomieszczenia, tworząc wyjątkową atmosferę. Jednym z takich rozwiązań jest inteligentna żarówka LED Mi-Light. Pozwala na osiągnięcie efektów świetlnych niemożliwych do uzyskania za pomocą jej żarowego odpowiednika, jednocześnie umożliwiając użytkownikowi zdalne sterowanie ich pracą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Inteligentne żarówki LED – system Mi-Light

Żarówki LEDowe, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, są wielofunkcyjnymi i energooszczędnymi źródłami światła, które charakteryzują się wysoką jakością. To żarówka na pilota lub Wi-Fi – nie musisz już martwić się niezgaszonym światłem po wyjściu z domu czy położeniu się do łóżka, gdyż system Mi-Light pozwala na zdalne sterowanie, umożliwiając tym samym kontrolę nad oświetleniem z dowolnego miejsca! W naszej ofercie posiadamy zarówno model, jakim jest żarówka LED kolorowa, za pomocą której uzyskasz niemal nieskończoną ilość kombinacji kolorystycznych, jak i wersje świecące w różnych odcieniach bieli, a nawet żarówki halogenowe LED. Sprawdź naszą ofertę!

Żarówki LED-owe – oryginalne oświetlenie pomieszczenia

Inteligentna żarówka Wi-Fi, dzięki routerowi serii Mi-Light może być sterowana za pomocą smartfonu czy też tabletu, co niewątpliwie zostanie docenione przez osoby, które lubią nowoczesne rozwiązania. Produkty są energooszczędne oraz cechują się znacznie dłuższą żywotnością od swoich tradycyjnych odpowiedników, co potwierdzone jest dwuletnią gwarancją. Na naszej stronie znajdziesz modele o różnych rozmiarach gwintów, takie jak żarówka LED E14, E27 czy też GU10, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć rozwiązanie idealne dla siebie. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz produkt odpowiadający Twoim wymaganiom!

Jest 7 produktów.

Wyświetlanie 1-7 z 7 elementów

Aktywne filtry