Sterownik LED cyfrowy wifi

Jednym z nowoczesnych urządzeń jest sterownik cyfrowy WiFi, który pozwala wygodnie zarządzać ustawieniem światła. Dzięki niemu można w kilka chwil zmienić klimat czy podkreślić charakter miejsca. Oświetlenie, zarówno główne, jak i dodatkowe pełni ważną rolę w całej aranżacji przestrzeni. Dla jeszcze większej wygody użytkowania warto całą instalację wzbogacić o router R240. Łączy się on ze sterownikami Elegant tworząc własną sieć. Dzięki autorskiej aplikacji możemy z łatwością sterować oświetleniem z poziomu tabletu lub smartfonu. Po sparowaniu routera R240 z istniejącą siecią internetową możemy sterować oświetleniem zdalnie bez konieczności przebywania w budynku.

Sterownik LED WIFI - wygoda i komfort w zarządzaniu światłem

Sterownik LED RGB WIFI gwarantuje komfortowe zarządzanie oświetleniem. Z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie nowoczesne technologie. Sprawdzi się również w miejscach komercyjnych – barach, restauracjach czy w SPA. Sterownik RGBW WIFI jest kompatybilny z taśmami, dzięki czemu można dowolnie zarządzać kolorami i intensywnością oświetlenia. Obsługuje napięcie 12-24V , a jego niewielkie wymiary sprawiają, że można go odpowiednio ukryć. Sterowniki cyfrowe LED umożliwiają również ustawienie różnych odcieni białego światła, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie neutralne rozwiązania.

Praktyczny sterownik LED RGB WIFI

Sterownik WIFI LED z powodzeniem możesz sparować z taśmą. Do prawidłowego działania niezbędny jest router R240, który łączy się ze sterownikami tworząc w ten sposób „sieć oświetleniową”. Darmowa aplikacja pozwala na sterowanie oświetleniem z urządzeń mobilnych. Posiada rozbudowane menu, które pozwala w pełni wykorzystać potencjał sterowników. Stopień ochrony IP20 gwarantuje bezpieczne użytkowanie wewnątrz pomieszczeń. Sterownik WIFI LED jest wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji, które pozwalają na pełną kontrolę nad oświetleniem. Możliwość zmiany kolorów światła z palety RGB daje użytkownikowi nieograniczone możliwości w kreowaniu niepowtarzalnej atmosfery w pomieszczeniu. Opcja dostosowania jasności i natężenia światła pozwala na stworzenie idealnych warunków do czytania, pracy, relaksu, czy nawet romantycznej kolacji.

Istnieje możliwość zdalnej obsługi sterownika poprzez przeglądarkę internetową. Urządzenia z systemem Android mogą również zarządzać oświetleniem przy pomocy aplikacji – niezbędny jest do tego router R240. Taka funkcja sprawia, że zarządzanie oświetleniem staje się intuicyjne i przyjemne. Taśmy cyfrowe LED oraz potrzebne akcesoria znajdziesz w naszym sklepie. Sprawdź pozostałe kategorie i skompletuj idealne oświetlenie!

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry