Taśmy LED cyfrowe wodoodporne

Wraz z rozwojem oświetlenia zaczęły powstawać nowoczesne rozwiązania, które spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Do jednych z nich niewątpliwie można zaliczyć taśmy cyfrowe LED ! Dzięki specjalnym mikroprocesorom można uzyskać niezwykłe dynamiczne lub statyczne efekty. Takie rozwiązanie z pewnością sprosta oczekiwaniom wielu wymagających użytkowników. Wiele modeli dostępnych na rynku jest przeznaczonych wyłącznie do zastosowania wewnętrznego. Z myślą o osobach potrzebujących rozwiązania, które sprawdzi się na zewnątrz budynku, przygotowaliśmy wodoodporne modele! Poznaj możliwości, jakie daje taśma LED wodoodporna 24V i zamów potrzebną ilość!

Wysokiej klasy taśma LED 24V wodoszczelna do użytku zewnętrznego

Wodoodporna taśma cyfrowa LED to wysokiej jakości produkt działający przy stałym napięciu 24V. Posiada klasę wodoszczelności IP68, która była możliwa do uzyskania dzięki specjalnej osłonce. Jest w pełni odporna na pył, zachlapania, działanie deszczu, a nawet całkowite zanurzenie! Powstała z wysokiej jakości podzespołów, w tym mocnych diod i solidnego podkładu PCB, który zapewnia bardzo dobre odprowadzenie ciepła, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie żywotności pasków LED.

Taśma LED wodoszczelna 24V IP68 – rozświetl przydomową przestrzeń!

Taśma LED wodoszczelna 24V IP68 to model przeznaczony do użytku zewnętrznego, który doskonale sprawdzi się zarówno jako podświetlenie domu, jak i budynków użyteczności publicznej. Za jej pomocą stworzysz oryginalne aranżacje świetlne, oświetlisz altanę, podkreślisz charakter budynku czy zaakcentujesz reklamę lokalu usługowego po zmroku! Taśma LED wodoszczelna 24V to jednak nie tylko wyjątkowa dekoracja. Jej wykorzystanie zwiększy również bezpieczeństwo i komfort, zapewniając lepszą widoczność w późnych godzinach wieczornych i w nocy! Postaw na rozwiązanie najwyższej jakości i wybierz model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom!

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry