Sterownik cyfrowy LED - inteligentny dom

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na wprowadzenie do swoich domów nowoczesnych rozwiązań. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się idea tzw. Smart Home, która opiera się na zautomatyzowanym, zintegrowanym i bezprzewodowym sterowaniu budynkiem lub przy pomocy inteligentnych instalacji elektrycznych. Jego nieodłącznym elementem jest między innymi inteligentne oświetlenie, dające możliwość zdalnego kontrolowania światłem. Z myślą o osobach pragnących wprowadzić nowoczesne systemy do swojego domu, przygotowaliśmy specjalne sieciowe sterowniki cyfrowe LED , które doskonale wpisują się w ideę Smart Home! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Inteligentny sterownik oświetlenia

Sterownik LED programowalny to nowoczesne urządzenie zaprojektowane z myślą o jego łatwej integracji z systemami inteligentnych domów. Pozwala on na obsługę taśm lub modułów LED poprzez sieć komputerową, a jego kontrola odbywa się z użyciem metod GET przez protokół HTTP. Jednym z jego największych atutów jest możliwość sterowania za pomocą dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową, jak tablet, telefon czy komputer! Inteligentny sterownik oświetlenia, po wejściu na jego stronę, umożliwia ustawienie pożądanych efektów i animacji, a także manipulację szybkością, jasnością i kolorem ich wyświetlania. Urządzenie można kontrolować również z poziomu jego wyświetlacza. Obsługuje ono zarówno taśmy cyfrowe LED RGB, jak i RGWB.

Sterownik sieciowy – wprowadź nowoczesne rozwiązania do swojego domu!

Sterownik LED cyfrowy Elegant, dostępny na naszej stronie internetowej, to wysokiej klasy urządzenie, za pomocą którego z łatwością stworzysz nietypowe aranżacje świetlne. Dodatkowo, dzięki funkcji oddzielnego sterowania fragmentami taśmy LED masz również możliwość zasygnalizowania sytuacji alarmowych w razie potrzeby. W naszym znajdziesz również muzyczny sterownik sieciowy, który pozwoli na uzyskanie efektów sterowanych muzyką! Wybierz rozwiązanie na miarę XXI wieku i wprowadź nowoczesną technologię do swojego domu!

Jest 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry