Moduły LED analogowe

Zastanawiałeś się nad najlepszym sposobem na podświetlenie Twojej reklamy? Postaw na analogowe moduły LED! Idealnie nadadzą się jako oświetlenie kasetonów reklamowych, liter przestrzennych i w wielu innych przypadkach. Te niewielkie systemy do podświetleń sprawią, że postawiony przez Ciebie baner będzie przykuwał uwagę z daleka!

Analogowe moduły LED – rozświetl swoją reklamę

Moduły LED to nic innego, jak diody zamknięte w szczelnej obudowie, posiadające bardzo uniwersalne zastosowanie. Ich budowa sprawia, że są niezwykle wytrzymałe i sprawdzą się idealnie zarówno do przestrzeni wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Analogowy moduł lampy LED pozwala na oświetlenie płaskich banerów, listew profilowych czy też płytkich, przezroczystych liter. Modele dostępne w naszym sklepie pozwolą oświetlić nawet najmniejsze litery akrylowe oraz inne wymagające precyzji projekty.

Moduł LEDowy analogowy dostępny u nas w sklepie charakteryzuje się szerokim zakresem temperatury pracy, łatwym montażem i niekiedy także wysokim stopniem ochrony przed mechanicznymi uszkodzeniami. Przymocowanie modułów również jest bardzo intuicyjne i proste. Ponadto, dzięki zastosowaniu technologii LED, produkty przez nas oferowane zużywają niewielką ilość energii elektrycznej i nie nagrzewają się, co wydłuża ich żywotność.

Moduł LEDowy analogowy – postaw na pewną markę!

W ofercie posiadamy m.in. moduły LED OSRAM – diody tej marki cieszą się popularnością i niezawodnością. Gwarantują one wysoką wydajność – nawet do 50 tysięcy godzin roboczych. Modele, które znajdziesz w naszym sklepie, różnią się parametrami i przeznaczeniem. Jeden z nich idealnie nadaje się do bardzo płytkich, przezroczystych liter. Wersja micro to produkt o minimalnych wymiarach, który można lutować po obu stronach. Pozwala to na dostosowanie długości modułu do indywidualnych preferencji. Zobacz naszą ofertę i wybierz coś dla siebie!

Jest 3 produktów.

Wyświetlanie 1-3 z 3 elementów

Aktywne filtry