Moduły LED

Moduły LED świetnie sprawdzają się w roli nowoczesnej alternatywy dla oświetlenia sufitowego czy punktowego, jednak to nie koniec ich zastosowań. Dzięki temu, że generują one strumień świetlny o większej mocy przy mniejszym zużyciu energii śmiało można je wykorzystywać w obiektach użyteczności publicznej – kawiarniach, restauracjach, barach, dyskotekach itd.

Moduły LED są wyjątkowo odporne na zniszczenia, można je z powodzeniem stosować w miejscach narażonych na negatywne działanie wilgoci, dobrze znoszą zarówno niskie, jak i wysokie temperatury. Dodatkowo poszczególne moduły czy pojedyncze diody można ze sobą łączyć, co sprawia, że moduły LED są bardzo często wykorzystywane przy tworzeniu iluminacji.

Zebrane w tej kategorii moduły LED służą przede wszystkim do efektownego podświetlenia elementów dekoracyjnych czy reklamowych. W naszej ofercie znajdziesz m.in. moduły o szerokim kącie rozsyłu przeznaczone do płaskich banerów lub listew profilowych, moduły przeznaczone dla bardzo płytkich, przezroczystych liter oraz moduły, które z powodzeniem można zastosować w niskich kasetonach oraz małych literach. Oferowane przez nas produkty wysokiej jakości skutecznie pomogą w precyzyjnym podświetleniu Twojego projektu

Nie zawsze oświetlenie musi być wyłącznie praktyczne. Można dzięki niemu stworzyć chociażby niezwykle atrakcyjną iluminację lub dekorację na zewnątrz bądź w pomieszczeniach. W tym celu przydać się może oferowany przez naszą firmę moduł LED 12 V, wykorzystujący technologię RGB. Oznacza to, że każda zamontowana w nim dioda SMD umożliwia generowanie światła w różnych kolorach.

To właśnie dlatego produkty tego typu są tak popularne przy tworzeniu iluminacji. Dodatkowymi atutami modułów LED są także: wysoka wytrzymałość na zniszczenie, estetyczny wygląd, jak i również energooszczędność.

W zależności od potrzeb proponujemy pojedyncze diody sprzedawane na sztuki, a także zestawy po 20 lub 50 sekcji. W razie potrzeby można również łączyć poszczególne produkty dzięki zamontowanym wtykom i gniazdkom z dwóch stron instalacji.

Jest 21 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 21 elementów

Aktywne filtry