Zasilacze LED

Oświetlenie ledowe od lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Stanowi bowiem energooszczędną, wydajną i trwałą alternatywę dla tradycyjnych żarówek. Paski LED, które kupisz w naszym sklepie, pozwolą Ci zrealizować każdą wizję aranżacji, jednak aby to było możliwe, konieczne jest zasilacz do ledów. To najważniejszy komponent w całym systemie oświetleniowym, ponieważ to on odpowiada za dopływ prądu o właściwym napięciu. Zasilacze LED, które przygotowaliśmy w naszej ofercie, gwarantują wydajną i bezpieczną pracę całego oświetlenia. Sprawdź korzystne ceny, które przygotowaliśmy dla naszych klientów. 

Zasilacze LED – czym kierować się podczas wyboru?

Wybierając zasilacz do ledów, należy kierować się przede wszystkim zapasem mocy, jakim dysponuje. Niezbędna jest zatem wiedza na temat napięcia, z którego korzysta system oświetleniowy. Zasilacz do taśmy LED powinien bowiem posiadać zapas mocy na poziomie minimum 10 % całego oświetlenia. Aby cieszyć się bezawaryjną pracą system, należy bowiem zadbać, aby zasilacz do ledów był mocniejszy nić instalacja. Zasilacz 12V, czy 24V ma za zadanie przetworzyć prąd zmienny, którego napięcia w gniazdku równe jest 230-240V na prąd stały.

Zasilacze LED 12v

Zasilacze LED 12V stanowią najpopularniejszy wybór w tej grupie produktowej, sprawdzą się zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Dostępne różne kształty pozwolą Ci dopasować zasilacz 12V do każdej powierzchni, w naszej ofercie znajdziesz nawet dedykowane transformatory meblowe. Precyzyjna konstrukcja komponentów dostępnych w naszej ofercie wpływa na ich jakość pracy. Jeśli chcesz wybrać najlepszy produkt, zwróć uwagę, czy dany zasilacz posiada certyfikat CE i ROHS – tę informację znajdziesz w opisie naszych produktów. Istotna jest także klasa szczelności. Jeśli zasilacz będzie narażony na deszcz, śnieg czy kurz, postaw na produkt z oznaczenie IP67. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Posiadamy zasilacze z zabezpieczeniem przeciążeniowym, przepięciowym i szerokim zakresem napięcia wejściowego w bardzo dobrej cenie.

Jest 180 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 180 elementów

Aktywne filtry