Profile LED

Aluminiowe profile LED to listwy przeznaczone do taśm LED, które cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie obecnie. Pozwolą nam nadać wyjątkowy charakter każdej przestrzeni. Przy montowaniu pasków trzeba jednak pamiętać o prawidłowym jej zabezpieczeniu, aby taśma służyła nam przez długie lata. Do tego najlepiej zastosować profile do taśmy LED . Zapoznaj się z naszą ofertą!

Profile do LEDów – inwestycja na przyszłość

Instalacja taśm LEDowych może niekiedy okazać się trudna. Dodatkowo, bez zabezpieczenia łatwo ją zniszczyć, nawet po założeniu. Właśnie w takich sytuacjach potrzebny jest profil LEDowy, który skutecznie ochroni taśmę przed wszelkimi mechanicznymi uszkodzeniami. Profile do LEDów to nic innego jak długa, wąska szyna, na której jest nałożona tzw. osłonka profilu. Taka ochrona taśmy LEDowej sprawi, że nie będziesz musiał martwić się o dodatkowe wydatki związane z np. kupnem nowych pasków.

Aluminiowe profile LED – najlepsze rozwiązanie na każdą okazję

Na rynku dostępne są modele wykonane z aluminium oraz PCV, jednak plastik nie jest właściwym radiatorem do taśm. Dlatego też warto wybrać profile LED aluminiowe . Aluminium świetnie sprawdza się bowiem przy odprowadzaniu ciepła, jednocześnie znacząco wydłużają żywotność samych diod LEDowych. Umieszczenie taśmy w profilu LED zmniejsza także ryzyko jej odklejenia.

Wybór koloru zależy od indywidualnych preferencji, dlatego też stale poszerzamy swoją ofertę. Profile LED czarne, srebrne, białe – możliwości jest wiele! Dzięki temu każdy mógł znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie. Przy zakupie, oprócz walorów estetycznych należy także określić, w jakiej przestrzeni chcemy umieścić profil i taśmę LED. Profile aluminiowe LED zewnętrzne narażone są bowiem na wilgoć. Muszą więc mieć wysoką klasę szczelności – efekt ten uzyskamy dopiero przy zastosowaniu wodoodpornego profilu. Zobacz sam jakie produkty możesz u nas dostać!

Jest 69 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 69 elementów

Aktywne filtry