Taśmy LED cyfrowe COB

Oświetlenie LED jest jednym z najchętniej wykorzystywanych rodzajów oświetlenia. Swoje zastosowanie znajduje zarówno w prywatnych domach, jak i budynkach komercyjnych czy lokalach użyteczności publicznej. Największą popularnością cieszą się paski LED, które pozwalają na uzyskanie niezwykłych aranżacji świetlnych i wprowadzają wyjątkowy klimat do pomieszczenia. Wśród asortymentu naszego sklepu nich na wyróżnienie zasługuje taśma LED COB cyfrowa. Poznaj jej możliwości! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Najwyższej jakości pasek LED COB

Pasek LED COB to rodzaj profesjonalnej taśmy, która pozwala na uzyskanie jednolitej linii światła, bez widocznych diod. Efekt można uzyskać dzięki specjalnej budowie pasków. Do ich produkcji wykorzystano najwyższej jakości nowoczesne diody COB (Chip on Board), które zamontowano bezpośrednio na płytce PCB lub matrycy. Taka konstrukcja pozwoliła na znaczne zwiększenie zagęszczenia elementów, a w konsekwencji usunięcie widocznych punktów świetlnych. Taśma COB LED wyróżnia się dużą efektywnością świetlną, a jednocześnie zużywa mniej energii – to rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale również energooszczędne!

Taśma LED COB cyfrowa do zadań specjalnych

Taśmy cyfrowe LED COB to rozwiązanie najnowszej generacji. Dzięki zastosowaniu mikroprocesorów możesz sterować kolorem każdej sekcji. Pozwala to na uzyskanie niezwykłych programów dynamicznych i statycznych, w tym efektu przechodzenia barw, tęczy i przeróżnych animacji. Cyfrowa taśma LED COB daje niespotykane dotąd możliwości – za jej pomocą stworzysz aranżacje świetlne, wprowadzając niepowtarzalną atmosferę do pomieszczenia. Doskonale sprawdzi się zarówno w budynkach prywatnych, jak i lokalach użyteczności publicznej – klubach, barach czy hotelach. Dodatkowo, dzięki umieszczeniu najwyższej jakości diod COB na specjalnym, podwójnym podkładzie PCB, cechuje się znacznie dłuższą żywotnością niż standardowe LED-owe paski! Zamów potrzebną ilość i ciesz się możliwościami, jakie daje cyfrowa taśma COB!

Jest 3 produktów.

Wyświetlanie 1-3 z 3 elementów

Aktywne filtry