Taśmy LED cyfrowe RGBW

Szukasz unikatowego sposobu na udekorowanie swojego domostwa, lokalu czy klubu? Postaw na cyfrowe taśmy LED RGBW! To nowoczesne rozwiązanie technologiczne jest niewątpliwą rewolucją w oświetleniowej branży. Oferuje niemal nieograniczone możliwości świetlne, w tym tworzenie wyjątkowych animacji i efektów z użyciem dowolnego koloru z palety barw RGB i barwy bieli, które z pewnością zachwycą każdego. Zobacz, jakie produkty posiadamy w ofercie!

Cyfrowe LED-y kolorowe

Taśma RGBW posiada wbudowane mikroprocesory umożliwiające sterowanie każdym pikselem indywidualnie. Dzięki temu możesz uzyskać zachwycające programy dynamiczne, animacje i wiele innych efektów świetlnych, których nie da się osiągnąć, wykorzystując tradycyjny odpowiednik taśmy cyfrowej. Modele, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, stworzone są z najwyższej jakości podzespołów, dlatego też świetnie sprawdzą się również w lokalach użytkowych. Kolorowa taśma LED spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników – to produkt profesjonalny, charakteryzujący się długą żywotnością oraz jednolitym strumieniem barw o wysokim nasyceniu, który daje szerokie możliwości oświetleniowe. W połączeniu z odpowiednim produktem, jakim jest zasilacz do lamp LED , posłuży Ci przez długi czas. Zamów i przekonaj się sam!

Taśma LED RGBW

Taśmy LED kolorowe RGBW emitują wszystkie barwy – czerwoną, zieloną, niebieską i białą z jednej diody, co pozwala na uzyskanie równomiernych i jednolitych, płynnie przechodzących kolorów. Świetnie sprawdzą się do wyeksponowania detali wnętrza, jak stopnie schodowe, półki, ale również jako oświetlenie reklamy, banerów czy też sufitu. W naszym sklepie znajdziesz także sterowniki obsługujące taśmy cyfrowe, które umożliwiają uzyskanie zjawiskowych efektów, w tym zintegrowanie światła z rytmem muzyki. Wybierz odpowiedni model dla siebie i ciesz się oryginalną, niezwykłą dekoracją Twojego wnętrza!

Jest 6 produktów.

Wyświetlanie 1-6 z 6 elementów

Aktywne filtry