Sterownik muzyczny LED

Sterownik muzyczny LED to innowacyjne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o zsynchronizowanych z muzyką iluminacjach świetlnych. Pomoże Ci odkryć pełny potencjał energooszczędnych taśm LEDowych, nadając Twojemu pokojowi niepowtarzalną atmosferę. Pozwoli na uzyskanie efektu migania światła i zamieni pomieszczenie w wyjątkowe miejsce.

Kontroler muzyczny LED – uniwersalność i praktycyzm

Sterownik LED muzyczny umożliwia sterowanie cyfrowymi taśmami LED tak, aby efekty świetlne pokrywały się z odtwarzaną w tle melodią. Posiada wbudowany mikrofon charakteryzujący się wysoką czułością na dźwięki, który wykrywa tempo utworu. Kontroler muzyczny LED jest prosty i intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu każdy będzie mógł z łatwością uzyskać piękne efekty świetlne. Kontroler zsynchronizowany z szeroką gamą produktów firmy MiLight, które również znajdziesz u nas na stronie, pozwala na sterowanie iluminacjami nawet z odległości 30 metrów!

Sterownik LED w rytm muzyki – poczuj się jak w klubie

Sterowniki muzyczne to idealny dodatek jeśli chcesz nadać swojemu lokalowi unikatowy wygląd. Zapewnią gościom niezapomniane wrażenia, jednocześnie wyświetlając niesamowite aranżacje świetlne. Jest to także świetny sposób na stworzenie klubowej atmosfery w pokoju. Dzięki licznym wbudowanym efektom, które zależą od modelu , sterownik LED w rytm muzyki może wywoływać przeróżne efekty świetlne.

Obsługa sterownika odbywa się za pomocą wyprofilowanego pilota z dotykowymi przyciskami, pozwalającymi na szybką i sprawną zmianę trybu świecenia, natężenia światła i wiele innych. Dodatkowo, w swojej ofercie posiadamy sterownik muzyczny RGBW jak i RGB. W przypadku sterownika RGBW, oprócz całej palety kolorów, będziemy mogli również uzyskać kolor biały Kontroler muzyczny LED RGB natomiast ma wbudowane w jednej diodzie 3 mniejsze, które pozwalają na uzyskanie efektu mieszanki barwy czerwonej, zielonej i niebieskiej. Sterowniki muzyczne LED dostępne u nas to gwarancja niezawodności i najwyższej jakości. Przekonaj się sam!

Jest 22 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 22 elementów

Aktywne filtry