Zestaw taśma LED RGB


Taśmy LED RGB
 zestawy to profesjonalne i trwałe komponenty, które gwarantują nasycone, żywe barwy z palety R – czerwonej, G – zielonej, oraz B – niebieskiej. Dzięki nim stworzysz efektowne oświetlenie, które z powodzeniem zastąpi tradycyjne lampy. Ledowe taśmy mają szerokie zastosowanie – doskonale sprawdzą się w domach, lokalach gastronomicznych, hotelach czy w klubach. To kompletny produkt, gotowy do montażu. Zestaw LED RGB zawiera także strefowy pilot dotykowy, który pozwoli na ustawienie dowolnego koloru z palety RGB oraz płynną regulację barwy białej od zimnej, przez neutralną po zimną (CCT). W komplecie znajdziesz także wysokiej jakości zasilacz Mean Well i odbiornik ELEGANT S30.

Zestawy LED RGB – doskonały sposób na oryginalne oświetlenie

W ofercie znajdziesz taśmy o różnej długości jednego odcinka, które idealnie dopasujesz pod wymiary planowanego oświetlenia przestrzeni. Komponent zakończony jest przewodem. Dzięki zastosowaniu mocnego podkładu klejącego z serii 3M 300LSE taśma trwale przylega do powierzchni, co ułatwia montaż. Pełny zestaw umożliwi Ci stworzenie wyjątkowej instalacji świetlnej. Sterownik umożliwi ustawienie jednego z wielu efektów. Możesz wybrać między innymi kolor statyczny, stroboskop, płynną zmianę barwy, rozjaśnianie albo miganie. W komplecie znajdziesz także specjalny uchwyt na pilot, który możesz zamocować na ścianie.

Zestaw LED RGB – idealny do domów oraz przestrzeni komercyjnych

Taśma LED RGB zestaw to świetny sposób na oświetlenie klatki schodowej oraz stopni i balustrady. Możesz ją również wykorzystać w kuchni na przykład do podświetlenia szafek od dołu albo blatu roboczego. Takie rozwiązanie sprawdzi się także w salonie lub sypialni do podkreślania wnęk czy półek. Taśmy LED RGB świetnie będą się prezentowały również wokół lustra. To praktyczne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Płynnie przechodzące kolory uspokajają i pomagają w zasypianiu, a dodatkowo komponent może pełnić rolę energooszczędnej lampki nocnej dla dzieci, bojących się ciemności. Zestawy LED RBG możesz również wykorzystać w przestrzeniach komercyjnych. Kolorowe podświetlenie doskonale sprawdzi się na recepcji hotelu, a w restauracji stworzy niesamowity klimat. Zamów już dziś!

Jest 19 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 19 elementów

Aktywne filtry