Ściemniacze LED


Ściemniacze LED 
to rodzaj specjalnych urządzeń służących do kontroli natężenia światła wytwarzanego przez lampy LED. Pozwala on na zmianę natężenia światła, dzięki czemu możesz kontrolować swoje urządzenia LED tak, aby światło było dostosowane np. do pory dnia, rodzaju pomieszczenia, czy też miejsca, które chcesz doświetlić. Ściemniacz jest zatem sprytnym rozwiązaniem pozwalającym na dopasowanie natężenia światła do Twoich aktualnych potrzeb. Pozwala on również na dodatkowe oszczędności, ponieważ obniża zużycie energii. Wpływa to pozytywnie nie tylko na wysokość Twoich rachunków, ale przede wszystkim na środowisko.

W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć tradycyjne ściemniacze manualne o różnych poziomach jasności i trybach dynamicznych, ściemniacz z pilotem na podczerwień, który zmienia poziom jasności co 10% i mają funkcję flash (miganie o różnej szybkości), jak również ściemniacze z pilotem radiowym, które mają możliwość programowania własnych ustawień jasności oraz opcję zachowywania ustawień w przypadku zaniku i ponownego pojawienia się zasilania.

Proponowane przez nas wysokiej jakości ściemniacze LED z powodzeniem będziesz mógł zastosować do oświetlenia ledowego zainstalowanego w swoim domu czy biurze. Większość ściemniaczy posiada bardzo przydatną funkcję "power of memory" która pozwala zapamiętać ostatnie ustawienia ściemniacza (w przypadku zaniku napięcia).

Jest 8 produktów.

Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów

Aktywne filtry