Zasilacze LED 12V

Oświetlenie LED daje niezwykłe możliwości aranżacyjne. Aby posłużyło przez długi czas, konieczne jest wyposażenie się w dodatkowe akcesoria, zapewniające bezproblemową pracę. LED-ów nie można podłączać bezpośrednio do gniazdka, ze względu na zbyt wysokie napięcie sieciowe, które doprowadziłoby do ich uszkodzenia lub znacznego skrócenia żywotności. Niezbędnym elementem instalacji oświetleniowej jest zasilacz LED 12V – sterownik odpowiadający za zmianę prądu i utrzymanie go na stałym poziomie. Zobacz, jakie rozwiązania posiadamy w swojej ofercie!

Zasilacz 12V – jak działa?

Zasilacz do LED-ów 12V odpowiada za przetworzenie prądu zmiennego z gniazdka o napięciu 230-240V w prąd stały o napięciu 12V. Zapewnia bezproblemową i wydajną pracę oświetlenia bazującego na technologii LED, odpowiednio odprowadzając ciepło. Charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami oraz wysoką sprawnością, a jego obsługa jest wyjątkowo prosta. Zasilacz LED 12V to urządzenie dedykowane każdemu rodzajowi LED-owego źródła światła, które pracuje przy stałym napięciu 12V. Modele dostępne na naszej stronie internetowej zostały wykonane z wykorzystaniem wysokich jakościowo produktów, gwarantujących długą, bezawaryjną pracę!

Zasilacz LED 12V na każdą okoliczność

W naszym sklepie znajdziesz zasilacze LED 12V w różnych wariantach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do indywidualnych potrzeb. Dostępne są zarówno modele modułowe o płaskiej kompaktowej formie, hermetyczne, przeznaczone do instalacji narażonych na wilgoć, czy też desktopowe. Oferujemy również zasilacz 12V, który z powodzeniem zamontujesz w meblach! Wszystkie produkty wyposażone są w zabezpieczenia przepięciowe i przeciążeniowe, spełniając tym samym niezbędne wymogi bezpieczeństwa. Zasilacz do LED 12V doskonale sprawdzi się zarówno w domach, jak i przestrzeniach komercyjnych. Niektóre z modeli skutecznie zasilą także oświetlenie przemysłowe! Wybierz wysokiej klasy rozwiązanie i zamów potrzebny egzemplarz na stronie Studio LED!

Jest 8 produktów.

Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów

Aktywne filtry