Lampy elewacyjne LED

Oświetlenie LED to coraz częściej wybierane rozwiązanie oświetleniowe, co nie powinno dziwić. Ta energooszczędna alternatywa tradycyjnych źródeł światła daje znacznie więcej możliwości aranżacyjnych – zarówno wnętrza, jak i elewacji. Współcześnie dużą popularnością cieszą się lampy LED elewacyjne , które zapewniają nie tylko estetyczny wygląd zewnętrznych ścian budynku, ale również bezpieczeństwo i widoczność po zmroku. Zobacz, jakie produkty posiadamy w ofercie!

Lampa elewacyjna LED – co warto wiedzieć?

Lampy zewnętrzne elewacyjne LED to oprawy świetlne, mające specjalistyczne zastosowanie – mogą służyć zarówno do oświetlania budynków, jak i eksponowania pewnych jego elementów dekoracyjnych. Są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, które chronią je przed działaniem niekorzystnych warunków zewnętrznych. Produkty dostępne na naszej stronie internetowej posiadają współczynnik IP65 albo 66, co oznacza, że lampy LED zewnętrzne elewacyjne charakteryzują się całkowitą odpornością na kurz oraz działanie strumieni wody. Dodatkowo, pozwalają uzyskać dowolny kolor z palety RGB oraz barwę białą – pozwoli Ci to na uzyskanie niezwykłego efektu oświetleniowego.

Lampy elewacyjne LED – postaw na energooszczędne rozwiązanie!

Lampa LED elewacyjna, podobnie jak żarówki LED-owe jest energooszczędna. Oznacza to, że zużywa znacznie mniej energii niż ich tradycyjne odpowiedniki, co z pewnością docenią także osoby dbające o środowisko. Zarówno naświetlacze, jak i tzw. wall washer’y, które posiadamy w ofercie posiadają system autotransmisji i autosynchronizacji, dzięki czemu możesz sterować wszystkimi lampami za pomocą jednego pilota!

Lampy elewacyjne LED to idealny sposób na oryginalne podświetlenie budynku – doskonale sprawdzą się zarówno jako dekoracja, czy wyeksponowanie pewnych elementów, jak i doskonałe źródło oświetlenia chodnika czy podjazdu.. Postaw na sprawdzone rozwiązanie i zamów egzemplarz dla siebie!

Jest 3 produktów.

Wyświetlanie 1-3 z 3 elementów

Aktywne filtry