Taśmy LED RGB+CCT

Taśma LED CCT 24V to propozycja zmienno-temperaturowego komponentu, na który składają się diody typu 5050 5w1. W każdej z nich znajdziesz 5 chipów, które odpowiadają za trzy podstawowe kolory, czyli czerwony, zielony i niebieski, a także dwie barwy bieli: zimną oraz ciepłą. Tak kompleksowy zestaw w jednej diodzie 150 SMD 10W lub 300 SMD 16.8W gwarantuje uzyskanie nie tylko dowolnego koloru, ale przede wszystkim płynne przejścia między ciepłą, neutralną i zimną barwą.

Taśma LED CCT 24V – gdzie sprawdzi się najlepiej?

Taśma RGB CCT oferuje nieograniczone możliwości, bez względu na to, czy urządzasz własne cztery ściany, czy projektujesz pomieszczenie komercyjne dla ważnego klienta. Każdy użytkownik doceni bowiem klimat stworzony przez tak kompleksowy model oświetlenia ledowego, którego temperaturę barwy białej możesz regulować w zakresie od 2700K do 6000K. Taśma CCT świetnie sprawdzi się w łazience. Domowe SPA to nie tylko szum wody, zapach pobudzający nasze zmysły i przywodzący miłe wspomnienia. Ważną rolę odgrywa tu również odpowiednie światło. Odpowiednio dobrane oświetlenie podkreśli wybrane miejsca aranżacji naszego wnętrza, dopełniając poczucie luksusu na który każdy z nas chce sobie pozwolić po ciężkim dniu. Makijaż niczym z okładki pism modowych? Żaden problem! Z naszą taśmą RGB CCT każdy makeup wyjdzie wspaniale dzięki możliwości ustawienia barwy oświetlenia zbliżonej do światła naturalnego. Podczas wieczornej relaksującej kąpieli najlepszym rozwiązaniem byłaby ciepła barwa światła. Tak rozbieżne oczekiwania użytkowników pomoże zaspokoić taśma LED CCT 24V. Już dziś zamów taśmę wraz z dedykowanym sterownikiem i ciesz się oświetleniem, które dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Taśma RGB CCT – całoroczny uniwersalizm

Taśmy LED z możliwą zmianą barwy i jej temperatury to rozwiązanie, które szczególnie docenią osoby ceniące niepowtarzalny klimat. Oświetlenie ledowe RGB CCT pozwoli udekorować Twój dom lub firmę. Z powodzeniem można nim zastąpić główne źródło światła w sypialni czy podświetlić telewizor. Sprawdzi się również w przestrzeniach komercyjnych, jako podświetlenie sufitów, barów czy schodów. Bogactwo kolorów, które oferuje oświetlenie ledowe, nada każdemu pomieszczeniu wyjątkowej barwy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz wysokiej jakości taśmy RGB CCT, które zapewnią Ci odpowiednie oświetlenie w zaciszu domowy, biurze lub sali konferencyjnej.

Jest 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry