• Tylko online
  • Wyprzedaż!

Sterownik schodowy-korytarzowy F22T RGBW

625,00 zł
Brutto
  CHCESZ SPRZEDAWAĆ HURTOWO

Skontaktuj się z nami a przedstawimy najlepsze warunki współpracy.

help_outlineZapytaj o produkt
Sterownik schodowy-korytarzowy F22T RGBW

Sterownik schodowy-korytarzowy F22T RGBW

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Sterownik korytarzowy LED F22T to niezawodny sprzęt, który pozwoli spersonalizować wszystkie funkcje Twojego oświetlenia. Posiada wiele efektów dynamicznych, między innymi płynące kolory, tęcze, rozwijane/zwijane schodki oraz statycznych, dzięki czemu możesz uzyskać efekt pojedynczo zapalających się stopni lub światło stałe. Takie rozwiązanie pozwala na dowolną personalizację ustawień i dopasowanie ich do miejsca, Twojego nastroju czy preferencji. Sterownik schodowy RGBW F22T posiada wiele zalet, warto przyjrzeć się mu bliżej!

Sterownik korytarzowy LED F22T

F22T sterownik LED do schodów połączony z taśmami cyfrowymi pozwala w prosty sposób wykonać animowane podświetlenie stopni schodów, korytarza lub klatki schodowej. Do ustawienia niezbędny jest pilot dotykowy FUT092. W celu zapewnienia jeszcze większego komfortu użytkowania warto dokupić czujniki zbliżeniowe, które wyzwolą animację automatycznie, jeżeli tylko wykryją ruch. Elegant sterownik schodowy F22T jest bardzo łatwy montażu (taśma cyfrowa połączona w szeregu + dwie czujki podłączone do sterownika). Konfiguracja przebiega za pomocą dotykowego pilota. Możesz ustawić odpowiednio szerokość oraz ilość stopni, program dynamiczny/statyczny, prędkość, czas działania, kolor, natężenie oświetlenia. Z pewnością będziesz zadowolony z mnogości opcji do wyboru.

F22T sterownik LED do schodów

Postaw na wysokiej jakości rozwiązania, które realnie wpływają na codzienne funkcjonowanie. Wybierz odpowiednie produkty i stwórz oświetlenie na miarę XXI wieku. Taśmy LED świetnie sprawdzają się także w przestrzeniach komercyjnych – hotelach, na korytarzach, restauracjach, kawiarniach, klatkach schodowych w blokach czy nawet w windach. To energooszczędny i stylowy sposób na doświetlenie całej przestrzeni. W naszym sklepie znajdziesz również dedykowane do danego modelu sterownika taśmy oraz szereg innych akcesoriów. Postaw na jakościowe rozwiązania!

Parametry sterownika schodowo korytarzowego F22T

  • Wymiary: 60 x 84 x 30 mm
  • Napięcie zasilania: 5...24V
  • Funkcja animowanego podświetlania schodów (rozwijające się stopnie)
  • Funkcja animowanego podświetlania korytarzy (rozwijająca się linia)
  • obsługa 1000 pikseli RGB (50 metrów taśmy cyfrowej 12V 60diod/metr)
  • dostępna wersja dla taśm cyfrowych RGB
  • współpracuje z czujnikami ruchu
  • animacja odtwarzana jest zgodnie z kierunkiem poruszania się osoby
  • funkcja stałego podświetlenia przy braku ruchu osób

 

Taśmy cyfrowe RGBW współpracujące ze sterownikiem znajdziesz tutaj

 

Tutaj pobierzesz instrukcję (kliknij)

920
20 Przedmioty