Lampy LED

Lampy LED w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Wiele osób rezygnuje ze standardowego oświetlenia na rzecz LEDowej technologii. Ten rodzaj światła to świetna alternatywa do dotychczas proponowanych opcji, która okazuje się być znacznie bardziej energooszczędna niż jej zwykły odpowiednik. Sprawdź, jakie modele dla Ciebie przygotowaliśmy!

Żarówki LED – zaoszczędź na rachunkach za prąd!

Żarówki LED to źródła światła oparte na diodach elektroluminescencyjnych, co oznacza, że energia pochodząca z prądu jest bezpośrednio zmieniana w światło. Dzięki technologii LED lampy nie nagrzewają się i idealnie nadaje się do pomieszczeń, w których temperatura powietrza jest niska. Z tego samego powodu pobierają znacznie mniej energii niż ich tradycyjny odpowiednik, a także mogą działać o wiele dłużej, przez co są tańsze w eksploatacji.

Lampy LED na każdą okoliczność

Istnieją różne źródła światła typu LED. Oprawy liniowe LED Idealnie nadadzą się jako oświetlenie użytkowe i dekoracyjne. Mogą służyć za oświetlenie podjazdów samochodowych, schodów czy też ogrodów. Nie nagrzewają się one i są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne. Ponadto cechuje ich niezwykła wytrzymała – nacisk, który lampa liniowa wytrzyma to 8 ton!

W asortymencie mamy również żarówki RGB – skrót ten pochodzi od pierwszych liter kolorów podstawowych – czerwonego (red), zielonego (green) oraz niebieskiego (blue). Produkty RGB LED łączą owe barwy w celu uzyskania niesamowitych odcieni światła. Model oferowany przez nas może również wytworzyć światło białe i ciepłe.

W ofercie posiadamy także lampy LED wewnętrzne. Żarówki LEDowe dostępne u nas to produkty m.in. cenionej marki MiLight, co jest gwarancją wysokiej ich jakości. Dostępne u nas produkty mają różne właściwości. Jedne idealnie nadadzą się do przestrzeni domowej, inne natomiast powstały z myślą o oświetleniu większych obszarów. Jak widać możliwości jest wiele, a każdy znajdzie więc coś dla siebie. Nie czekaj, zamów już dziś!

Jest 30 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 30 elementów

Aktywne filtry