Taśmy LED CCT

Białe oświetlenie LED-owe to rozwiązanie ponadczasowe, które coraz częściej wykorzystywane jest w przestrzeniach komercyjnych i mieszkaniach. Dzięki niemu w kilka chwil możesz wprowadzić do pomieszczenia wyjątkową atmosferę. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów taśm LED-owych o różnej barwie bieli – ciepłej, zimnej bądź neutralnej. Wiele osób nie chce jednak ograniczać się do jednej temperatury barwowej, pragnąc znaleźć produkt bardziej uniwersalny. Doskonałym rozwiązaniem okazują się być taśmy LED CCT do zastosowania wewnętrznego, które znajdziesz na naszej stronie internetowej! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Czym jest taśma LED CCT?

Taśma LED CCT to rodzaj LED-owego paska, który pozwala na płynną zmianę barwy bieli. Daje ona możliwość wyboru między barwą ciepłą, zimną lub neutralną, dzięki czemu z łatwością dostosujesz ją do charakteru pomieszczenia, pory dnia i własnych preferencji. Zawdzięcza to swojej specjalnej budowie – do produkcji taśmy LED CCT używa się jednocześnie dwóch rodzajów diod białych – ciepłych i zimnych. Pozwala to na uzyskanie temperatury barwowej z przedziału około 2700K do 6500K. W naszym sklepie dostępne są zarówno modele profesjonalne, jak i tradycyjne, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający klient z pewnością znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie!

Taśmy LED CCT – zastosowanie

Taśma CCT daje ogromne możliwości aranżacyjne, które pozwolą Ci nadać pomieszczeniu niezwykłego klimatu. Przytulną, relaksującą atmosferę wprowadzisz do pokoju poprzez zmianę oświetlenia na ciepłą barwę bieli. Chłodna barwa ułatwi zaś skoncentrowanie się na realizacji zadania lub nauce. Modele, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą Ci przez długi czas! Doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i w przestrzeniach komercyjnych, jako oświetlenie dekoracyjne czy podświetlenie mebli. Warto pamiętać, że w przypadku produktu, jakim jest

taśma LED CCT, podłączenie jej w odpowiedni sposób do zasilania ma niebagatelne znaczenie dla jej żywotności. Jeżeli masz wątpliwości co do prawidłowego montażu – skontaktuj się z nami! Złóż zamówienie i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Jest 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry