Taśmy LED na sufit

Taśmy LED mają szerokie zastosowanie w budownictwie, szczególnie w aranżacji wnętrz. Są niezwykle często wybieranym rozwiązaniem dekoracyjnym, ze względu na niemalże nieskończone możliwości świetlne. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy, że część modeli świetnie sprawdzi się również jako główne źródło oświetlenia pomieszczenia. Taśmy LED sufitowe znajdziesz na naszej stronie internetowej – zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Taśmy LED na sufit – na co zwrócić uwagę?

Taśma LED sufitowa może spełniać zarówno funkcje dekoracyjne, jak i oświetlenia głównego. Ich przeznaczenie zależy przede wszystkim od mocy diod zastosowanych do konstrukcji LED-owych pasków. Wyróżniamy listwy o średniej, wysokiej oraz bardzo wysokiej mocy świetlnej. Te o wysokiej i bardzo wysokiej mocy z powodzeniem mogą stanowić główne źródło oświetlenia, warto jednak pamiętać o odpowiednim montażu oraz osłonie produktu, jakim jest taśma LED. Sufit jest trudno dostępnym miejscem, a samo przymocowanie może przysparzać problemów, dlatego dobrze jest zaopatrzyć się również w profil do taśmy LED , który skutecznie będzie ją chronił przed mechanicznymi uszkodzeniami. Oba te produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej!

Paski LED na suficie – niezwykła dekoracja wnętrza

Listwy LED-owe o średniej mocy świetlnej to doskonały wybór, jeżeli pragniemy wykorzystać je do udekorowania przestrzeni. Do czego idealnie nada się taka taśma LED? Do sufitu podwieszanego! Takie rozwiązanie pozwoli Ci uzyskać niesamowity rezultat, który niemal całkowicie odmieni i uatrakcyjni wnętrze. Warto wówczas zastanowić się nad kolorystyką LED-owych pasków – możesz zdecydować się na ciepłe lub zimne odcienie bieli albo wybrać wersję RGB – to do Ciebie należy decyzja!

Sufitowe taśmy LED to niewątpliwie idealne rozwiązanie na niemal każdą okoliczność. Dobrze dobrane i odpowiednio zabezpieczone będą służyć Ci przez długi czas. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model dla siebie!

Jest 10 produktów.

Wyświetlanie 1-10 z 10 elementów

Aktywne filtry