Moduły LED cyfrowe


W tej kategorii znajdziesz moduły cyfrowe LED o różnej ilości diod, klasie szczelności, napięciu i barwie światła. Szeroki asortyment sprawia, że grono zadowolonych klientów Studia LED od lat nieustannie się powiększa. Decydując się na produkty z naszej oferty, zyskujesz pewność, że otrzymasz wysokiej jakości komponenty, dzięki którym w korzystnej cenie odmienisz wnętrze każdego pomieszczenia. Moduły LED stanowią świetną alternatywę dla taśm cyfrowych LED, są wyjątkowo trwałe, bezpieczne, ekologiczne, wydajne, a dzięki sterownikom pozwalają stworzyć nawet najbardziej skomplikowaną świetlną oprawę.

Moduły cyfrowe LED

Moduły LED, które znajdziesz w naszej ofercie, świetnie sprawdzą się zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Klasa szczelności IP68 oznacza, że produkt jest wodoodporny. Oznacza to, że moduł z takim oznaczeniem będzie pracował nawet w warunkach wilgoci, kurzu czy na powierzchniach podatnych na zachlapania. Z powodzeniem stosuje się go zatem do podświetlenia kasetonów, billboardów czy zewnętrznych banerów reklamowych. Przykuj uwagę potencjalnych klientów, wykorzystując moduły cyfrowe LED. Udowodniono bowiem, że najskuteczniej na człowieka oddziałują bodźce wzrokowe. Postaw na profesjonalne rozwiązania od Studia LED.

Moduły LED

W naszej ofercie znajdziesz zestawy 20 lub 50 sekcji, które wykorzystują napięcie 5, 12 lub 24 V. Diody umożliwiają osiągnięcie dowolnych barw z palety RGB, lub RGBW, dzięki którym będziesz mógł zrealizować każdą aranżację świetlną. Moduł LED to efektowne rozwiązanie dla klubów tanecznych. Można dzięki nim niskim kosztem stworzyć energooszczędną iluminację świetlną, która dopasuje się do rytmu muzyki i zachwyci Twoich gości, tworząc niepowtarzalny klimat w Twoim lokalu. Moduły możesz dowolnie łączyć, dzięki czemu uzyskasz rozbudowaną cyfrową powierzchnię, którą sterujesz wedle własnego uznania. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami. Specjaliści Studia LED odpowiadają za realizację rozbudowanych świetlnych aranżacji.

Jest 19 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 19 elementów

Aktywne filtry