Zestaw taśma LED cyfrowa RGBW


Zestaw taśmy LED RGBW
 składa się z wysokiej jakości komponentów, które pozwolą stworzyć niebanalne oświetlenie wnętrza domu oraz przestrzeni komercyjnych. Cyfrowy komplet wykorzystuje mikroprocesory sterujące, które pozwalają na niezależne sterowanie poszczególnymi sekcjami taśm. Dzięki temu można uzyskać niesamowite efekty wizualne. Muzyczny sterownik ELEGANT od polskiego producenta umożliwia synchronizowanie oświetlenia z rytmem oraz głośnością muzyki. Rozdziela muzykę na basy, soprany i tony średnie i dopasowuje do nich programy statyczne, dynamiczne, animacje, przechodzenie barw lub inny z około 100 efektów. Taśma LED RGBW zestaw zapewnia nasycone, żywe barwy z każdego koloru tęczy oraz idealnie czystą biel.

Ledy cyfrowe RGBW zestaw

Kompletny zestaw cyfrowy zawiera taśmę LED w wybranej przez Ciebie długości. Wyposażona jest w wysokiej jakości diody 5050, które umożliwiają wyświetlanie kolorów z całej palety tęczy oraz barwę białą. Bardzo mocna warstwa samoprzylepna 3M 300LSE gwarantuje trwałe przywieranie do powierzchni oraz łatwy montaż. W zestawie dostępny jest także sterownik w wersji muzycznej. Przy zamówieniu należy dokonać wyboru między modelem S52T ze wbudowanym mikrofonem, a S72T z wejściem mini Jack. Ledy cyfrowe RGBW zestaw możesz skonfigurować za pomocą łatwego w obsłudze pilota dotykowego. Dzięki niemu możesz zmienić wyświetlany kolor, wyregulować natężenie światła, dostosować program i szybkość jego działania, a także ustawić ciepłą, neutralną lub zimną temperaturę barwy białej. Do kompletu dodano także niezbędny zasilacz Mean Well, wyposażony w zabezpieczenia – przeciw wzrostowi napięcia, przeciążeniowe oraz zwarciowe.

Taśma LED RGBW zestaw

Jeśli szukasz niebanalnego oświetlenia to taśma LED RGBW 24V zestaw będzie najlepszym wyborem. Z powodzeniem zastąpi tradycyjne lampy i umożliwi zaaranżowanie podświetlenia podłogowego, stopni schodów czy balustrady. To dobry sposób na podkreślenie wnęk, ścian z cegły lub kamienia, a także półek z wyjątkowymi ozdobami czy ramkami ze zdjęciami. Cyfrowe taśmy LED sprawdzą się także w przestrzeniach komercyjnych. To doskonały sposób na aranżacje sal weselnych, dyskotek, klubów czy lokali gastronomicznych. Możesz je również wykorzystać do obudowy recepcji w hotelu czy salonie kosmetycznym. Zamów już dziś i stwórz oryginalne oświetlenie wnętrz.

Jest 84 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 84 elementów

Aktywne filtry