Taśmy LED jednokolorowe

Tradycyjne lampy wiszące od lat wypierane są z rynku przez oświetlenie LED. Stosuje się je zarówno w domach, jak i przestrzeni publicznej, nadając pomieszczeniom nowoczesnej estetyki. Nowoczesne wnętrza to już nie tylko eleganckie i designerskie meble czy piękne płytki. Coraz częściej elementem dopinającym całość jest oświetlenie. Umiejętnie dobrane podkreśli ważne dla nas elementy takie jak: galeria rodzinnych fotografii czy kolekcja win z całego świata, nadając wnętrzu niepowtarzalnego uroku. To, co przekonuje projektantów do wykorzystania technologii LED, to także jej efektywność energetyczna, która przekłada się na oszczędności podczas eksploatacji. Ponadto, ledy jednokolorowe cechuje długa żywotność i bezpieczeństwo użytkowania, diody LED nie nagrzewają się tak, jak tradycyjne żarówki, dzięki czemu nie istnieje ryzyko poparzenia.

Ledy białe zimne, ciepłe i neutralne

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór taśm LED w wyjątkowo korzystnej cenie, które cechuje wiele parametrów. Zacznij od wyboru barwy światła. Ledy białe zimne świetnie sprawdzą się w łazience. Dzięki zastosowanemu podkładowi klejącemu 3M 300LSE zyskujesz pewność, że taśma nie ulegnie samoistnemu odklejeniu, dzięki czemu bez obaw możesz podkleić nią lustro. Takie oświetlenie z pewnością nada wnętrzu nowoczesnego designu. Do wyboru masz także ledy białe ciepłe i neutralne, które świetnie sprawdzą się w salonie, tworzą bowiem nastrój, który wspiera efektywny odpoczynek. W naszej ofercie znajdziesz taśmy LED, które odróżnia ilość diod. Im więcej ich jest, tym intensywniejsze światło uzyskasz. Jeśli taśmy ledowe mają pełnić tylko funkcję ozdobną, wystarczy, że na jeden metr bieżący będzie przypadało 60 jednokolorowych diod.

Ledy jednokolorowe w pomieszczeniach komercyjnych

Oświetlenie LED ze względu na swoją energooszczędność i estetyczny wygląd szczególną popularnością cieszy się w placówkach użyteczności publicznej. Dobór odpowiedniej barwy światła może realnie wpływać na samopoczucie klienta. Decydując się na led biały zimny, wybierasz kolor, który sprzyja koncentracji i skupieniu. Jeśli prowadzisz herbaciarnię lub kawiarnię, wybierz neutralną lub ciepłą barwę oświetlenia, sprawi ona, że klienci, poczują się u Ciebie, jak w domu. Sprawdź naszą ofertę jednokolorowych taśm ledowych!

Jest 24 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 24 elementów

Aktywne filtry