Zestaw taśma LED cyfrowa RGB


Zestaw LEDY cyfrowe
 to wysokiej jakości komponenty, które pozwolą Ci stworzyć oryginalne oświetlenie wnętrza Twojego domu. Sprawdzą się także w przestrzeniach komercyjnych. W komplecie znajdziesz taśmę LED w wybranej przez Ciebie długości, sterownik cyfrowy marki Elegant, zasilacz modułowy Mean Well oraz czterostrefowy pilot dotykowy wraz z uchwytem ściennym. Komponenty wyposażone są w mikroprocesory sterujące, które umożliwiają niezależne ustawienie sekcji na taśmie LED. Dzięki temu można uzyskać wyjątkowe efekty przechodzenia kolorów, animacji, programów statycznych oraz dynamicznych. W sumie jest ich około 100. Ledy RGB adresowalne zestaw mogą być sterowane w rytm muzyki. Wybierz polskiej produkcji sterownik Elegant S50 ze wbudowanym mikrofonem albo postaw na S70 z wejściem mini Jack i stwórz niebanalną dekorację wnętrza.

Ledy adresowalne zestaw

Adresowalne taśmy LED zestaw umożliwiają uzyskanie każdej barwy z palety tęczy. Dodatkowo wyposażone są w funkcję regulacji barwy białej CCT od cieplej, przez neutralną, po zimną. Komponentem można sterować za pomocą dotykowego pilota strefowego Mi-Light FUT092, który działa radiowo. Dzięki niemu można ustawić dowolny program oraz szybkość ich działania oraz zmieniać kolor i natężenie światła. Zakres jego działania to około 30 metrów. Ledy adresowalne RGB zestaw zawiera także sterownik w wersji muzycznej, który wykrywa tempo i dostosowuje swoją czułość do głośności. Umożliwia synchronizowanie oświetlenia z rytmem utworu. To doskonałe rozwiązanie na sale weselne, do klubów, dyskotek, a także do pubów. Da niesamowity efekt wizualny, które na pewno spodoba się gościom lokalu.

Zestaw ledy cyfrowe

Ledy adresowalne zestaw to doskonały sposób na oryginalne oświetlenie zarówno do wnętrz domów i mieszkań, jak i przestrzeni komercyjnych. Świetnie będą prezentowały się w salonie. Możesz nimi podkreślić wnęki albo ścianę wykonaną z cegły. Taśmy LED sprawdzą się także w przypadku podwieszanych lub napinanych sufitów. Taki rodzaj oświetlenia możesz również wykorzystać w kuchni, na przykład nad blatem roboczym, na wyspie lub do podłogowego podświetlenie szafek. To dobre rozwiązanie także w garderobach oraz na klatkach schodowych. Ledy adresowalne zestaw sprawdzą się także w hotelach, restauracjach oraz salonach kosmetycznych. Zamów już dziś.

Jest 123 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 123 elementów

Aktywne filtry