Zasilacze LED 24V

Technologia LED to niewątpliwie przełomowy wynalazek, który na zawsze odmienił rynek oświetleniowy. Energooszczędność, ekologiczność, niskie koszty użytkowania – to tylko niektóre z licznych zalet tego nowoczesnego rozwiązania. Aby jednak LEDy mogły działać zgodnie ze swoim przeznaczeniem, potrzebny jest odpowiedni akumulator, który sprawi, że posłużą nam przez długi czas. Najważniejszym kryterium przy wyborze właściwego zasilania jest napięcie, dlatego też w ofercie posiadamy szeroki wybór zasilaczy o różnych wartościach tego parametru. W tej kategorii zebraliśmy wszystkie zasilacze LED 24 V , które sprawdzą się w niemal każdej sytuacji. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zasilacz LED 24 V – jaki wybrać?

Zasilacz 24V do LED służy do przetwarzania napięcia przemiennego z sieci energetycznej na stałe 24V – niższe od napięcia płynącego w gniazdku prądu. To od niego w dużej mierze zależy praca i trwałość całego systemu oświetleniowego LED, dlatego też wybór właściwego modelu jest niezwykle ważny. Oprócz LEDowych pasków, akumulator zasilić może również sterowniki RGB czy moduły LED. świetnie sprawdzi się również jako zasilacz 24V LED do produktu, jakim jest ściemniacz do LED . Ważne jest, aby urządzenia były wykonane z najwyższej jakości komponentów. W przeciwnym wypadku może dojść do przeciążenia diod, co znacznie skróciłoby ich żywotność i konieczna byłaby ponowna, niepotrzebna inwestycja.

Zasilacze do LEDów 24V – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Kolejnym bardzo istotnym parametrem, który należy brać pod uwagę, jest moc akumulatora. Aby zapewnić kompleksowe usługi, w ofercie posiadamy szeroki wybór urządzeń, które sprawdzą się na każdą okazję. Na naszej stronie znajdziesz zasilacz LED 24V 100 W PFC, który idealnie sprawdzi się w warunkach przemysłowych. Modele te spełniają surowe normy i kryteria, które pozwalają na stosowanie ich w systemach automatyki przemysłowej czy przy sterowaniu maszyn. PFC, czyli aktywny współczynnik poprawy mocy umożliwia dostosowanie się do obciążenia i warunków sieci elektrycznej, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach.

W ofercie posiadamy również zasilacz LED 24 V 150 W, 100 W i inne, które z powodzeniem można stosować w przestrzeniach domowych. Wiemy, jak ważna jest wysoka klasa komponentów składających się na zasilacze, dlatego też dostępne u nas produkty pochodzą od renomowanych producentów. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!

Jest 20 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 20 elementów

Aktywne filtry