• Tylko online
  • Wyprzedaż!

NAŚWIETLACZ LED 10W RGB+CCT MiLight FUTT05

219,00 zł
Brutto
  CHCESZ SPRZEDAWAĆ HURTOWO

Skontaktuj się z nami a przedstawimy najlepsze warunki współpracy.

help_outlineZapytaj o produkt
NAŚWIETLACZ LED 10W RGB+CCT MiLight FUTT05

NAŚWIETLACZ LED 10W RGB+CCT MiLight FUTT05

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Naświetlacz jest sterowalny za pomocą strefowych systemów MiLight WiFi - zarówno przy pomocy pilotów tradycyjnych, jak również za pomocą aplikacji w telefonie (konieczny jest wówczas router WiFi MiLight). Największą zaletą jest jednak system autotransmisji sygnału. Oznacza to, że jeśli chcemy oświetlić np. duży budynek, jedynie pierwszy naświetlacz musi się znajdować w polu działania pilota (do 30m), a pozostałe muszą być jedynie ustawione tak, aby następny naświetlacz znajdował się w polu działania poprzedniego. Można w ten sposób stworzyć ciąg dowolnej długości i sterować jednym pilotem.

 

KOMUNIKACJA

radiowa 2,4GHz

NAPIĘCIE

AC 86÷265V / 50÷60Hz

MOC DIOD BIAŁYCH

10W

MOC DIOD RGB

7,5W

KĄT ŚWIECENIA

160o

TEMP. BARWOWA DLA ŚWIATŁA BIAŁEGO

2700÷6500K

JASNOŚĆ

750÷900 lm

WYMIARY

107 x 32 x 166mm

OBUDOWA

aluminiowa

ZASIĘG DZIAŁANIA

30m

Profesjonalny, inteligentny naświetlacz FUTT05 o mocy 10W. Może posłużyć do podświetlenia budunków i stworzenia bezprzewodowego, kompletnego oświetlenia. Halogen pozwala uzyskać dowolny kolor z palety RGB oraz kolor biały w przedziale temperatur ciepły-zimny. Charakteryzuje się szczelnością na poziomie IP65.

Halogen jest sterowalny za pomocą strefowych systemów MiLight lub za pomocą aplikacji w telefonie (konieczny jest wówczas router WiFi MiLight). Największą zaletą jest jednak system autotransmisji sygnału, co oznacza, że jeśli chcemy oświetlić jakąś przestrzeń, jedynie pierwszy naświetlacz musi się znajdować w polu działania pilota, a pozostałe muszą być rozstawione tak, aby ostatni znajdował się w polu poprzedniego.

275
80 Przedmioty