Sterowniki rgb LED

Oświetlenie LED znajduje zastosowanie zarówno w przestrzeniach domowych, jak i publicznych ze względu na swoją uniwersalność, energooszczędność, a także nowoczesny wygląd, jaki nadaje wnętrzom. Do obsługiwania taśm LED potrzebny jest odpowiednio dobrany sterownik. Zobacz, jaki sterownik LED RGBW Wi-Fi możesz wybrać do użytkowanego przez Ciebie wyposażenia.

Sterownik do LED RGB

Sterownik RGBW Wi-Fi to nowoczesne urządzenie umożliwiające kontrolę nad taśmami LED RGBW. Jego główne zadanie to włączanie i wyłączanie taśm, lecz z powodzeniem wykorzystasz go również do zarządzania pozostałymi funkcjami oświetlenia. Możliwa jest obsługa programów statycznych oraz dynamicznych, a także przyspieszanie i zwalnianie zmian barw, czy też rozjaśnianie i ściemnianie oświetlenia. Uzyskasz dowolny kolor oświetlenia LED z palety RGB, a także barwę monochromatyczną. Pożądany kolor wybierzesz z dotykowego koła kolorów. Pozostałymi funkcjami steruje się przy pomocy klawiszy dotykowych lub klasycznych przycisków. Obsługa jest wygodna i intuicyjna, dzięki czemu poradzi sobie z nią każdy użytkownik. Sterownik RGB posiada funkcję autotransmisji i autosynchronizacji sygnału. Pilotem możesz sterować wieloma źródłami światła znajdującymi się w zasięgu do 30 m. Wysokiej jakości sterownik LED z pilotem ma też możliwość łączenia się z użyciem Wi-Fi. Poszczególne modele współpracują z różnymi pilotami i panelami sterującymi, a także mogą być stosowane jako zamienniki – informacje na ten temat znajdziesz w opisie wybranego przez Ciebie produktu.

Sterownik RGB MiLight

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań w zakresie sterowania oświetleniem LED RGB jest system MiLight, znany również pod nazwą MiBoxer. Sterownik MiLight oraz inne produkty tej marki znane są ze swojej niezawodności i dostępności innowacyjnych rozwiązań ułatwiających codzienne korzystanie. Dzięki jego zastosowaniu obsługa oświetlenia jest możliwa przy pomocy pilota, jak też z wykorzystaniem urządzeń mobilnych poprzez router. Trudno znaleźć wyposażenie, które zapewniałoby szersze możliwości personalizacji światła i dopasowania go do własnych preferencji i charakteru pomieszczenia. MiLight – sterownik odpowiadający Twoim oczekiwaniom znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

Zalety sterowników RGB

Wyposażenie LED, na które składa się: taśma LED RGB, sterownik, pilot , to rozwiązanie dla osób, które nie chcą ograniczać się wyłącznie do jednego koloru oświetlenia. Światło LED może nie tylko rozświetlać przestrzeń, lecz także efektownie ją ozdabiać oraz nadawać jej określonego nastroju i indywidualnego charakteru. Rozwiązanie takie doskonale sprawdzi się zarówno w sypialni czy salonie, jak też w pokoiku dziecięcym. Sterownik do LED RGB oraz pilot dają możliwość wygodnej obsługi oświetlenia na odległość. Stwarza to również wiele opcji aranżacyjnych, co pozwala na dopasowanie indywidualnych rozwiązań do każdego wnętrza. Oprócz tego warto podkreślić, że sterownik RGB oraz pilot to urządzenia o wysokiej estetyce, które wizualnie pasować będą do każdej przestrzeni. Producent zastosował design charakterystyczny dla większości nowoczesnych urządzeń elektronicznych – proste kształty, a także kolory ponadczasowej bieli i czerni. Na poprawną pracę wyposażenia nie będzie negatywnie wpływać temperatura panująca we wnętrzu, ponieważ jest ono przystosowane do działania w zakresie temperatur od -20 do + 60 stopni Celsjusza.

Jeśli nie wiesz, jak dobrać właściwy sterownik do Twojego oświetlenia LED, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą i podpowiedzą, jaki będzie najlepszy, najbardziej funkcjonalny wybór.

Jest 21 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 21 elementów

Aktywne filtry