• Tylko online
  • Wyprzedaż!

Sterownik DMX do taśm cyfrowych RGBW Sk6812 Elegant S53S-700m 5V-24V

289,00 zł
Brutto
  CHCESZ SPRZEDAWAĆ HURTOWO

Skontaktuj się z nami a przedstawimy najlepsze warunki współpracy.

help_outlineZapytaj o produkt
Sterownik DMX do taśm cyfrowych RGBW Sk6812 Elegant S53S-700m  5V-24V

Sterownik DMX do taśm cyfrowych RGBW Sk6812 Elegant S53S-700m 5V-24V

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Poszukujesz profesjonalnego sprzętu, który umożliwi sterowanie oświetleniem LED i sprawdzi się nawet w klubach lub teatrach do kontrolowania reflektorów, skanerów, laserów i ściemniaczy? W takim razie polecamy Ci sterownik DMX do taśm cyfrowych Elegant S53S. Jego wysoką jakość i niezawodne działanie podkreślamy, dając na ten sprzęt aż 12 miesięcy gwarancji.  Mimo niewielkich gabarytów, równych 60 x 84 x 30mm, ten kontroler DMX LED S53S-700M umożliwia sterowanie taśmami cyfrowymi nawet na scenach dużego formatu. Wybierając sterownik do takiego zastosowania, postaw na wysoką jakość i sprawdzonego producenta, jakim jest Elegant.

Sterownik DMX do taśm cyfrowych Elegant S53TA

W jaki sposób sterownik umożliwia sterowanie cyfrowymi taśmami? Elegant S53S 5-24V wykorzystuje do tego system DMX, który pozwala na stosowanie bardziej zaawansowany funkcji niż soundmode czy auto. System DMX został opracowany przez Amerykański Instytut Technik Scenicznych, jego wprowadzenie miało na celu zredukować sterowniki, które wcześniej były niezbędne do kontroli licznych urządzeń. DMX pozwala bowiem sprawnie sterować blenderami, stroboskopami, czy nawet maszynami do generowania dymu i wyrzucania confetti z poziomu konsoli realizatora wydarzenia. Sterownik Elegant S53S 700m 5-24V to niezbędne wyposażenie każdego, kto od oświetlenia LED wymaga większej funkcjonalności.

Sterownik Elegant S53TA 700m 5V 24V

 

Sterownik obsługuje układ scalony: Sk6812 RGBW

Film prezentujący możliwości taśm cyfrowych znajduje się TUTAJ
 

 

Zasilanie

5 - 24V DC

Max. prąd

8A (złącze śrubowe)

Wymiary (mm)

60 x 84 x 30

Uwagi

12 miesięcy gwarancji

Znasz możliwości, jakie daje oświetlenie LED? Szukasz profesjonalnego sprzętu, który w pełni sprosta Twoim wysokim oczekiwaniom? Dobrze trafiłeś! Kontroler DMX LED S53S-700m umożliwia sterowanie taśmami cyfrowymi i pikselami LED za pomocą sprawdzonego systemu DMX.

Sterownik posiada ponad 90 wbudowanych efektów i umożliwia obsługę rozmaitych urządzeń oświetleniowych, takich jak lasery, reflektory, skanery, ściemniacze, ruchome głowy itp. Od teraz pełna obsługa oświetlenia w jednym eleganckim i kompaktowym urządzeniu. System DMX jest powszechnie stosowany w klubach, dyskotekach, teatrach oraz na scenach dużego formatu, czyli wszędzie tam, gdzie wymagany jest profesjonalny i niezawodny sprzęt do obsługi oświetlenia.

Tutaj pobierzesz instrukcje sterownika S53T/S53S (kliknij)

1302
100 Przedmioty