Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
Filtr produktów
  • Barwa światła
  • Napięcie
Koszyk jest pusty
Allegro

jestem_na_allegro.png

Szybki kontakt

508-460-195

biuro@studio-led.pl

Czynne Pn-Pt
        9:00-18:00      

Kompletne zestawy LED

Zestawy LED

O korzyściach płynących z wyboru cyfrowych taśm LED jako elementu dekoracyjnego pomieszczeń prywatnych, jak i publicznych można by mówić wiele. Ich zastosowanie pomaga uzyskać niezwykłe efekty świetlne – różnorodność barw, statyczne i przechodzące kolory, animacje, a nawet pulsowanie taśm w rytm muzyki.

Jednak aby w pełni cieszyć się z możliwości taśm LED, należy zadbać o skrupulatny dobór odpowiednich urządzeń dodatkowych, które posłużą do ich kontrolowania. Czasem taki wybór może przysporzyć niewprawnemu użytkownikowi trudności, dlatego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę kompletnych zestawów ledowych różnego typu, dzięki którym nie będziesz musiał martwić się o dobranie poszczególnych urządzeń osobno.

Zestawy LED, które proponujemy w naszym sklepie, zawierają elementy bazowe takie jak: taśma LED, zasilacz LEDpilot i odbiornik RGB. Różnią się one m.in. długością węża ledowego czy liczbą zasilaczy i odbiorników. Ponadto mamy w swojej ofercie także specjalne zestawy muzyczne składające się z: taśmy LED, zasilacza, sterownika muzycznego i – opcjonalnie – pilota. Poszczególne elementy składowe zestawów zostały skomponowane w taki sposób, aby ich użytkownik mógł intuicyjnie zainstalować i obsługiwać urządzenia LED.

1 2 3