• Tylko online
  • Wyprzedaż!

Zestaw 10m cyfrowy muzyczny TM1814 RGBW IP68 24V

1 298,65 zł
Brutto
  CHCESZ SPRZEDAWAĆ HURTOWO

Skontaktuj się z nami a przedstawimy najlepsze warunki współpracy.

help_outlineZapytaj o produkt
Zestaw 10m cyfrowy muzyczny TM1814 RGBW IP68 24V

Zestaw 10m cyfrowy muzyczny TM1814 RGBW IP68 24V

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Przedstawiamy zestaw cyfrowy w skład którego wchodzą:

Oświetlenie LED daje nieskończone możliwości aranżacji wnętrz. Świetnie sprawdza się w domach, jak i w przestrzeniach publicznych. Oferujemy profesjonalną  taśmę LED, która dzięki zintegrowaniu diody RGB i diody światła białego o neutralnej barwie pozwala na ustawienie kolorów z palety tęczy oraz uzyskanie krystalicznie czystego światła białego. Dzięki podwyższonej klasie szczelności IP68 możemy z powodzeniem stosować ją na zewnątrz bez ryzyka jej uszkodzenia. Próbując wyjaśnić czym jest IP68 i co oznacza najprościej bedzie rozbić skrót na czynniki pierwsze. Skrót IP oznacza stopień ochrony. Kolejne cyfry w nim zawarte to elemanty charakteryzujące dany stopień ochrony. 

W przypoadnku IP68 odczytyjemy nastepująco:IP 6-najwyższa ochrona przed jakimkolwiek dotknięciem części niebezpiecznych i wnikaniem pyłu,8 ochrona przed skutkami ciągłego zanurzenia w wodzie w warunkach określonych przez producenta 

Taśma jest odporna na zalanie wodą czy przypadkowe ochlapanie.  

Aukcja powinna zainteresować osoby które myślą o stworzeniu klimatycznego miejsca na spotkania w gronie znajomych.Altanka,domek grillowy czy otoczenie jacuzzi zmamieni się w domowe SPA. Dzięki połączeniu cyfrowej wodoodpornej taśmy LED RGBW oraz sterownika z wbudowanym mikrofonem sprawimy że małe ogrodowe przyjęcie zamieni się w spektakularny pokaz świetny. Sterownik reaguje na bass i wysyła sygnał na taśmę sprawiając że zaczyna ona zmieniać kolory w rytm muzyki. Fabrycznie posiada on wgranych ponad 70 efektów więc nawet osoby które nie przepadają za głośną muzyką znajdą coś dla siebie. Całością sterujemy za pomocą wygodnego i eleganckiego pilota który umożliwia przechodzenie pomiędzy efektami.

Taśma została opracowana w taki sposób, aby zmniejszyć spadki napięcia, dzięki czemu można podłączać dłuższe odcinki bez dodatkowego zasilania. Poprzez zmniejszony pobór mocy taśma nie nagrzewa się, co wydłuża jej czas pracy - 50 tysięcy godzin roboczych. Diody o wysokim współczynniku oddawania barw zapewniają żywe, nasycone kolory oraz jednolity odcień na całej długości.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie stworzyć zestaw zawierający niezbędne elementy do jego funkcjonowania.

Sterownik LED S52T umożliwia sterowanie cyfrowymi taśmami LED z użyciem wygodnego, radiowego pilota z dotykowymi pryciskami. Sterownik posiada ponad 70 wbudowanych efektów oraz umożliwia obsługę stref (sterowanie jednym pilotem niezależnie wielu odbiorników).

S52T-700M to wersja muzyczna sterownika. Oznacza to, że sterownik automatycznie wykrywa tempo utworu oraz dostosowuje swoją czułość do głośności. Jakość synchronizacji z muzyką zależy od jej gatunku. Sterownik zoptymalizowany jest pod muzykę dyskotekową, taneczną (z wyraźnym, regularnym rytmem). Sterownik "słucha" basów i z tego powodu nie będzie słyszał muzyki odtwarzanej z małych głośników (laptop, telefon)

 

 

 

Taśma cyfrowa RGBW IP68 24V 

Ilość diod SMD 5050

60 LED/m 

Zasilanie

24V DC

Moc

14,4W/m

Procesory sterujące

TM1814

Barwa światła

RGBW NW 4w1 (RGB+neutralny)

 

 

Klasa szczelności

IP20

Podłoże

białe PCB, warstwa samoprzylepna 3M 9080A

Możliwosć cięcia

co 6 diod / 10cm

Kąt świecenia

120o

Trwałość

ok. 50 000 godzin

Certyfikaty

CE, RoHs

Markowy zasilacz XLG 200-24V

 

Parametry techniczne

Typ Zasilacza: HermetycznyNapięcie Wyjściowe: 24VPrąd:8.3AMoc: 200 W
Pilot do obsługi sterownika FUT092
 

 

 

979
500 Przedmioty