• Tylko online
  • Wyprzedaż!

1m Taśma LED COB 840 chips 15W 24V RGB multikolor

56,00 zł
Brutto
  CHCESZ SPRZEDAWAĆ HURTOWO

Skontaktuj się z nami a przedstawimy najlepsze warunki współpracy.

help_outlineZapytaj o produkt
1m Taśma LED COB 840 chips 15W 24V RGB multikolor

1m Taśma LED COB 840 chips 15W 24V RGB multikolor

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Taśma LED typu COB w wersji RGB multikolor to profesjonalny produkt, który oferuje niezwykłe efekty świetlne i doskonałą jakość. Taśma zbudowana jest z 840 chipów o łącznej mocy 15W. Chipy pokryte zostały specjalnym luminoforem, dzięki czemu uzyskujemy jednolitą linie świetlną. Umożliwia to tworzenie różnych scenografii i efektów. Idealnie sprawdzi się do oświetlenia różnych miejsc, takich jak biura, witryny sklepowe, klatki schodowe, hotelowe lobby, a także punkty gastronomiczne – kawiarnie, restauracje czy bary.

 

Taśma z ledami COB 840

COB RGB 840 chips 24V taśma LED dzięki możliwości regulacji jasności i intensywności koloru sprawi, że aranżacja będzie mogła przybrać charakter zależny od nastroju domownika czy imprezy, która odbywa się w klubie. Nastrojowe światło w hotelach czy lokalach gastronomicznych pozwala się zrelaksować, a w biurach lepiej skupić. Moc 15W, napięcie 24 V, strumień świetlny 1300 lm i kąt rozsyłu światła 180 stopni sprawiają, że światło rozchodzi się idealnie we wszystkich kierunkach. Dodatkowym atutem tego rodzaju produktu jest prosty montaż na podkładzie klejącym. Dzięki temu możesz zamontować taśmę tak, by była całkowicie niewidoczna, a także w takich miejscach jak stopnie schodów czy szafy.

 

COB 840 taśma LED 24V

Taśma LED 1m COB 840 została wyposażona w dwuwarstwowy podkład PCB, który wyróżnia się niską temperaturą pracy i niewielkimi spadkami napięcia. Skuteczność świetlna taśmy wynosi 90 lm/W. Zapewnia generowanie jednolitego światła na całej swej długości. Długość rolki wynosi 5 metrów. Produkt jest bezpieczny i niezawodny w użyciu, niezależnie od miejsca jego montażu. Taśma RGB LED COB 840 została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia długą żywotność i odporność na uszkodzenia. Produkt ten jest również energooszczędny, a jednocześnie pozwala osiągnąć wymarzone efekty. Postaw na wysokiej klasy rozwiązania, zamów praktyczny sterownik i spraw, by przestrzeń całkowicie się odmieniła.

  • Moc: 15W/mb
  • grubość podkładu: podwójny 2oz
  • szerokość taśmy: 10mm
  • możliwość cięcia co: 50mm
  • wysokość taśmy: 1,6mm
  • podkład klejący: 3M 300LSE

Parametry techniczne produktu 1m Taśma LED COB 840 chips 15W 24V RGB multikolor

Parametr Wartość
Barwa światła RGB
Napięcie 24V
Ilość diod/mb 840
Szerokość taśmy 10mm
Typ diody COB
Klasa szczelności IP20
Jakość profesjonalna
555
45 Przedmioty

Opis

Barwa światła
RGB
Napięcie zasilania
24V
Moc
15W/m
Szerokość tasmy
10mm
Typ diod
COB
Ilość diod
840 LED/m
Klasa szczelności
IP20
Współczynnik CRI
CRI 80Ra
Rodzaj taśmy
Analogowa
Długość handlowa
1m
Jakość
Profesjonalna