• Tylko online
  • Wyprzedaż!

1m Taśma LED cyfrowa rgbw + neutralny 4w1 12V TM1814 60d/m IP20 PRO

69,00 zł
Brutto
  CHCESZ SPRZEDAWAĆ HURTOWO

Skontaktuj się z nami a przedstawimy najlepsze warunki współpracy.

help_outlineZapytaj o produkt
1m Taśma LED cyfrowa rgbw + neutralny 4w1 12V TM1814 60d/m IP20 PRO

1m Taśma LED cyfrowa rgbw + neutralny 4w1 12V TM1814 60d/m IP20 PRO

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Taśmy cyfrowe to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie oświetlenia LED.

Dzięki zastosowaniu mikroprocesorów sterujących, każda sekcja na taśmie LED może być sterowana zupełnie niezależnie. Dzięki temu, możemy uzyskać niespotykane dotąd programy dynamiczne, statyczne, płynące kolory, przechodzenie barw, animacje oraz wiele innych możliwości. 
Zastosowanie taśm cyfrowych jest wręcz nieograniczone, posiadamy niezbędną wiedzę, oraz zaplecze techniczne które pozwala dopasować nasz produkt do Państwa potrzeb. Na bazie taśm cyfrowych oraz modułów, można stworzyć np. tablice, zabudowy, matryce cyfrowe Led, w obudowie z poliwęglanu lub plexi. 
Nasz produkt doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i lokalach takich jak puby, restauracje, sale weselne, dyskoteki, kluby, sklepy oraz wiele innych.

 
W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką gamę sterowników obsługujących taśmy cyfrowe.

Na życzenie Klienta przygotujemy odcinek o dowolnej długości, lub cały zestaw

 

Ilość diod SMD 5050

60 LED/m 

Zasilanie

12V DC

Moc

14,4W/m

Procesory sterujące

TM1814

Barwa światła

RGBW NW 4w1 (RGB+neutralny)

Strumień świetlny

900 lm/m

Klasa szczelności

IP20

Podłoże

białe PCB, warstwa samoprzylepna 3M 300LSE

Możliwosć cięcia

co 3 diody / 5cm

Kąt świecenia

120o

Trwałość

ok. 50 000 godzin

Certyfikaty

CE, RoHs

Uwagi

24 miesiące gwarancji; taśma z czarnym PCB dostępna na zamówienie

Taśmy cyfrowe to swoista nowość w dziedzinie oświetlenia LED. Za ich pomocą możemy tworzyć struktury i zabudowania typu LED, które z powodzeniem sprawdzą się zarówno w przestrzeni nowoczesnego mieszkania jak i w obiektach użyteczności publicznej, takich jak restauracje, sale weselne, sklepy, czy kluby i dyskoteki.

Dzięki zastosowaniu mikroprocesorów typu TM1814 możliwe jest niezależne sterowanie dla każdej sekcji taśmy z osobna. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że właściwie w dowolny sposób i bez żadnych ograniczeń możemy dostosowywać wyświetlane programy i animacje w pełnej gamie kolorów RGBW.

Taśma jest w pełni profesjonalna, jej jakość odzwierciedla niezwykła trwałość - szacowany czas pracy to około 50 tysięcy godzin roboczych. Gruby podkład miedziany skutecznie odbiera ciepło od diod, mocny podkład klejący gwarantuje pewne przywieranie do powierzchni a selekcjonowane diody RGBW 4w1 zapewniają żywe, nasycone kolory oraz idelanie czystą barwę białą.

494
721 Przedmioty