• Tylko online
  • Wyprzedaż!

S50-1000M 5V-24V RGB Elegant sterownik cyfrowy muzyczny mikrofon

239,00 zł
Brutto
  CHCESZ SPRZEDAWAĆ HURTOWO

Skontaktuj się z nami a przedstawimy najlepsze warunki współpracy.

help_outlineZapytaj o produkt
S50-1000M 5V-24V RGB Elegant sterownik cyfrowy muzyczny mikrofon

S50-1000M 5V-24V RGB Elegant sterownik cyfrowy muzyczny mikrofon

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Sterownik strefowy taśm cyfrowych LED S50

 

Niezawodny, wielofunkcyjny sterownik muzyczny do taśm LED to niezbędne wyposażenie każdego miłośnika rozbudowanych, świetlnych aranżacji! Proces sterowania odbywa się za pośrednictwem odpowiednio wyprofilowanego, wygodnie leżącego w dłoni pilota radiowego. Sterownik muzyczny RGB S50-1000M posiada aż 70 wbudowanych efektów. Projektuj zapierające dech w piersiach pokazy świetlne, podczas którym oświetlenie będzie płynnie zmieniało barwę, rozjaśniało się i ściemniało w odpowiednich momentach, dzięki czemu wrażenia z pokazu muzycznego sprawią, że uczestnikom wydarzenia towarzyszyć będą dreszcze. Sprawdź, czym jeszcze wyróżnia się sterownik muzyczny LED z naszej oferty!

Sterownik RGB muzyczny

Sterownik muzyczny LED RGB pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości, które kryją energooszczędne taśmy ledowe, aby zsynchronizować ich pracę z rytmem muzyki. Za pomocą jednego pilota możesz kontrolować pracę wielu odbiorników. Sterownik RGB muzyczny wykrywa tempo utworu i w automatyczny sposób dostosowuje swoją czułość do głośności. Urządzenie jest wyczulone na basy, dlatego nie odczyta muzyki włączonej z laptopa czy smartfona. Sterownik jest w pełni kompatybilny z pilotem strefowym firmy MiLight oraz odbiornikami MiLight.

Sterownik muzyczny do taśm LED

Sterownik LED muzyczny w połączeniu z taśmami ledowymi (które także znajdziesz w naszej ofercie w bardzo korzystnej cenie) to wyposażenie, którego nie może zabraknąć w klubie tanecznym czy na dyskotece. Zapewnij swoim gościom niezapomniane wrażenia podczas nocnej zabawy, wykorzystując sterownik LED. W rytm muzyki tanecznej i klubowej, która charakteryzuje się wyraźnym, regularnym rytmem możesz zaprogramować niesamowite aranżacje świetlne, które z Twojego lokalu uczynią najpopularniejszy klub w mieście. LEDy to sprytny sposób, aby zapewnić gościom bezpieczeństwo i właściwe oświetlenie, a jednocześnie nie zaburzać subtelnie zaciemnionego klimatu lokalu tanecznego.

 

Film prezentujący możliwości taśm cyfrowych znajduje sie TUTAJ

 

Lista obsługiwanych układów scalonych:

WS2811, WS2812S, WS2812B, WS2812D, PD9823, SK6812, TM1803, TM1804, TM1809, UCS1903, UCS1909, UCS1912, UCS2903, UCS2909, UCS2912, APA104

  

Zasilanie

5 - 12V

Max. pobór prądu (złącze DC)

5A

Max. pobór prądu (złącze śrubowe)

8A

Częstotliwość

2,4 GHz

Gniazdo

5,5/2,1 mm (plus wtyczki w środku)

Wymiary

60 x 84 x 30 mm

Uwagi

12 miesięcy gwarancji

Taśma cyfrowa znajduje idealne zastosowanie również w warunkach domowych. W komplecie z kontrolerem muzycznym S50-1000M, pozwala tworzyć animacje działajace w rytm muzyki. Sterowanie odbywa się za pomocą strefowego pilota dotykowego Milight FUT092 lub aplikacji na telefonie (po dołożeniu routera iBox1 lub iBox2). Jako dopełnienie aranżacji od spodu profilu została przyklejona taśma RGBW 4-chip.

 

Sufit podwieszany, z wykorzystaniem taśm cyfrowych (wersja 60D/m), oraz naszego sterownika cyfrowego/muzycznego S50-1000M. Obsługa odbywa się za pomocą pilota strefowego, firmy MiLight - model FUT092. Realizacja własna klienta. Cały osprzęt (sterownik cyfrowy, taśmy cyfrowe, zasilacze) oraz konsultacje związane z montażem - StudioLed Artur Kaliński. Na terenie Warszawy istnieje możliwość profesjonalnego montażu.

Wykorzystanie taśm cyfrowych LED wzrosło znacząco w ostatnich latach, zwłaszcza w sektorze rozrywkowym - oświetlenie LED świetnie sprawdza się w klubach, dyskotekach i salach weselnych. Prezentowany sterownik cyfrowymi taśmami LED działa z użyciem panelu sterującego lub pilota. Sterownik posiada ponad 70 wbudowanych efektów. S50 jest sterownikiem muzycznym, automatycznie wykrywa tempo utworu oraz dostosowuje swoją czułość do głośności.

Sterownik został zoptymalizowany pod muzykę posiadającą wyraźny i regularny rytm. Posiada on także programy działające niezależenie od muzyki grającej w tle: stroboskop, stałe kolory, gwiazdy i wiele innych. Może współpracować z pilotem strefowym firmy MiLight lub odbiornikami MiLight.

307
100 Przedmioty