• Tylko online
  • Wyprzedaż!

Sterownik korytarzowy F29T CCT TM1814 zwijanie/rozwijanie światła, efekt fali

688,00 zł
Brutto
  CHCESZ SPRZEDAWAĆ HURTOWO

Skontaktuj się z nami a przedstawimy najlepsze warunki współpracy.

help_outlineZapytaj o produkt
Sterownik korytarzowy F29T CCT TM1814 zwijanie/rozwijanie światła, efekt fali

Sterownik korytarzowy F29T CCT TM1814 zwijanie/rozwijanie światła, efekt fali

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Ledowe oświetlenie zyskuje coraz większą popularność nie tylko w aranżacjach klubów i barów, ale także w domowych wnętrzach. To świetne rozwiązanie, by nadać wyjątkowy klimat w salonie z podwieszanym sufitem, czy stworzyć efektowne, a zarazem praktyczne oświetlenie korytarza i klatki schodowej. Aby uzyskać wymarzoną aranżację, oprócz taśm cyfrowych niezbędny jest sterownik F29 do kontroli światła LED, który pozwala skonfigurować ich działanie. Urządzenie polskiej marki Elegant pozwala ustawić efekt rozwijania i zwijania linii świetlnej, który można podziwiać przy każdorazowym włączaniu i wyłączaniu oświetlenia za pomocą klawisza ściennego. Łatwą obsługę umożliwia dołączony pilot. Złóż zamówienie już dziś.

Sterownik korytarzowy F29 dla cyfrowych taśm CCT TM1814

Uzyskaj efekt animowanego podświetlenia korytarza, klatki schodowej, sufitu podwieszanego i wszędzie tam, gdzie chcesz stworzyć niebanalną aranżację. Sterownik do taśm LED F29 CCT doskonale sprawdzi się także do stworzenia wyjątkowego klimatu w barze, kawiarni czy klubie. Umożliwi ustawienie szybkości rozwijania i zwijania linii świetlnej oraz jej długości. Możesz uzyskać idealny efekt białego światła w zimnej, ciepłej lub neutralnej temperaturze. Sterownik F29 obsługuje nawet 700 pikseli CCT, czyli 70 metrów taśmy LED 12V 30 diod/metr. Urządzenie współpracuje także z czujnikami ruchu, dzięki czemu animacja może być odtwarzana zgodnie z kierunkiem poruszania się osoby.

Sterownik do taśmy LED TM1814 CCT F29-700

Wszystkie konfiguracje oświetlenia możesz przeprowadzić za pomocą łatwego w obsłudze pilota. Intuicyjne klawisze umożliwiają ustawienie wszystkich parametrów oraz ich zmianę w dowolnym momencie.  Sterownik F29T umożliwi uzyskanie efektu animacji, a także stałego podświetlenia dowolnego elementu aranżacji. Zamontuj taśmy na półkach, we wnęce albo na barze i skonfiguruj ich działanie za pomocą tego niewielkiego urządzenia. Stwórz wyjątkową aranżację wnętrza za pomocą niebanalnego oświetlenia. Wszystkie niezbędne akcesoria znajdziesz w naszym sklepie!

Parametry sterownika schodowo korytarzowego F29T-700

Wymiary: 60 x 84 x 30 mm

  • Napięcie zasilania: 5...24V
  • Funkcja animowanego podświetlania korytarzy (rozwijająca się linia)
  • obsługa 700 pikseli CCT (70 metrów taśmy cyfrowej 12V 30diod/metr)
  • współpracuje z czujnikami ruchu
  • obsługiwane układy scalone: TM1814
  • animacja odtwarzana jest zgodnie z kierunkiem poruszania się osoby
  • funkcja stałego podświetlenia przy braku ruchu osób
  • częstotliwość pracy pilota: 2.4GHz, zasilany bateriami 2 x AAA

Przedstawiamy film prezentujący efekt jaki uzyskamy dzięki sterownikowi F28T-700

 

 

1285
100 Przedmioty