• Tylko online
  • Wyprzedaż!

Sterownik korytarzowy F26 RGB zwijanie/rozwijanie światła, efekt fali

688,00 zł
Brutto
  CHCESZ SPRZEDAWAĆ HURTOWO

Skontaktuj się z nami a przedstawimy najlepsze warunki współpracy.

help_outlineZapytaj o produkt
Sterownik korytarzowy F26 RGB zwijanie/rozwijanie światła, efekt fali

Sterownik korytarzowy F26 RGB zwijanie/rozwijanie światła, efekt fali

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Taśmy cyfrowe to świetny sposób, by stworzyć oryginalne oświetlenie wnętrza domu albo przestrzeni komercyjnej, na przykład hotelu, restauracji czy baru. Dzięki nim można stworzyć wyjątkowy klimat i nadać aranżacji zupełnie innego charakteru. Bardzo często wykorzystuje się je na korytarzach, klatkach schodowych, we wnękach, na sufitach podwieszanych oraz na półkach. Aby uzyskać innowacyjny efekt świetlny, niezbędny jest sterownik do taśm LED F26 RGB, który pozwala kontrolować działanie diod. Urządzenie polskiej marki Elegant jest wyjątkowym rozwiązaniem, które zdobyło już rzesze zadowolonych klientów. Zamów już teraz i ciesz się wyjątkowym oświetleniem!

 

 

Sterownik korytarzowy F26 RGB

Uzyskaj niesamowity efekt zwijania i rozwijania linii światła. LED RGB sterownik F26 można łatwo skonfigurować za pomocą dołączonego pilota. Możesz ustawić preferowaną sekwencję kolorystyczną z gamy RGB, wyregulować ciepłą, neutralną lub zimną barwę światła białego, ustawić długość obsługiwanej linii świetlnej, a także szybkość zwijania i rozwijania programu. Całością oświetlenia można następnie sterować za pomocą klawisza ściennego. Sterownik LED F26 obsługuje aż 1000 pikseli, czyli 50 metrów taśmy cyfrowej 12V 60 diod/metr. Współpracuje także z czujnikami ruchu, dzięki czemu pozwala odtwarzać animację zgodnie z kierunkiem poruszania się osoby. Urządzenie wyposażone zostało także w funkcję stałego podświetlenia przy braku zarejestrowania ruchu.

Sterownik do taśmy LED RGB F26

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór taśm cyfrowych, dzięki którym stworzysz zachwycającą aranżację salonu, korytarza czy sypialni, a także wnętrza kawiarni, salonu kosmetycznego, czy klubu. Sterownik F26 do kontroli światła LED pozwala skonfigurować diody. Animacja rozwijanego i zwijanego światła wygląda niezwykle efektownie nie tylko na korytarzach, ale także na sufitach podwieszanych, we wnękach, na barach czy półkach. Postaw na urządzenie, które pozwoli Ci stworzyć wyjątkową aranżację. Zamów już dziś taśmy i sterownik i ciesz się wyjątkowym oświetleniem!

Parametry sterownika schodowo korytarzowego F26

  • Napięcie zasilania: 5...24V
  • Funkcja animowanego podświetlania korytarzy (rozwijająca się linia)
  • obsługa 1000 pikseli RGB (50 metrów taśmy cyfrowej 12V 60diod/metr)
  • współpracuje z czujnikami ruchu
  • animacja odtwarzana jest zgodnie z kierunkiem poruszania się osoby
  • funkcja stałego podświetlenia przy braku ruchu osób
  • częstotliwość pracy pilota: 2.4GHz, zasilany bateriami 2 x AAA

Taśmy cyfrowe RGB współpracujące ze sterownikiem znajdziesz tutaj

 

 Tutaj pobierzesz instrukcję sterownika F26 (kliknij)

955
20 Przedmioty