• Tylko online
  • Wyprzedaż!

S62TA-1500 5V-24V RGBW Elegant sterownik cyfrowy na kartę SD

239,00 zł
Brutto
  CHCESZ SPRZEDAWAĆ HURTOWO

Skontaktuj się z nami a przedstawimy najlepsze warunki współpracy.

help_outlineZapytaj o produkt
S62TA-1500 5V-24V RGBW Elegant sterownik cyfrowy na kartę SD

S62TA-1500 5V-24V RGBW Elegant sterownik cyfrowy na kartę SD

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Sterownik LED S62TA odczytuje animacje z kart pamięci micro SD, posiada też wbudowane efekty oraz umożliwia obsługę stref (sterowanie jednym pilotem niezależnie wielu odbiorników).Sterownik umożliwia sterowanie cyfrowymi taśmami (pikselami) LED z użyciem wygodnego, radiowego pilota z dotykowymi przyciskami. Przy odtwarzaniu z kart pamięci pilot umożliwia przełączanie animacji (S+ / S-) oraz regulację jasności. Animacje, które sterownik ma odtwarzać z kart, przygotowuje się w darmowym progamie o nazwie "Jinx”. Program umożliwia tworzenie animacji i napisów oraz nagrywanie ekranu komputera jako animacja dla LED.

 

Obsługiwane układy scalone (diody cyfrowe): TM1814

Film prezentujący możliwości taśm cyfrowych znajduje się TUTAJ

Zasilanie

5 - 24V DC

Max. prąd zasilania (DC)

5A

Max. prąd zasilania (złącze śrubowe)

8A

Wymiary (mm)

60 x 84 x 30

Częstotliwość pracy pilota

2.4GHz

Gniazdo

5,5/2,1 mm (plus wtyczki w środku)

Uwagi

12 miesięcy gwarancji

Prezentujemy projekt choinki LED, z użyciem hermetycznych taśm cyfrowych (zastosowanie zewnętrzne, wysokość choinki ~2,5m). Dzięki wykorzystaniu sterownika cyfrowego z wejściem na kartę SD S62TA-1500M, mamy możliwość wgrywania dowolnych animacji oraz napisów, które będą wyświetlać się na choince. Zmiana programów oraz obsługa odbywa się przy użyciu pilota firmy Milight FUT092 lub aplikacji na telefonie (po dołożeniu routera R240).

Oświetlenie cyfrowe LED świetnie sprawdza się w nowoczesnych mieszkaniach, a także w budynkach użyteczności publicznej. Możliwości, jakie dają taśmy LED, można dopasować zarówno do zacisznych restauracji, jak i tętniących życiem klubów czy dyskotek, a nawet wykorzystać na deskach teatru.

Tutaj ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Sterownik S62TA umożliwia kierowanie cyfrowymi taśmami LED z użyciem pilota lub panelu dotykowego. Posiada wbudowane efekty oraz pozwala na odtwarzanie animacji i efektów z kart micro SD. Za jego pośrednictwem można obsługiwać do 4 stref. Sterownik daje nieograniczone możliwości animacji świetlnych, które można odtwarzać z kart SD. Animacje i efekty można kreować samodzielnie za pomocą programu Jinx.

Tutaj pobierzesz instrukcje sterownika S62TA (kliknij)

1310
100 Przedmioty