Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
Filtr produktów
  • Barwa światła
  • Napięcie
  • Ilość diod/mb
  • Szerokość taśmy
  • Typ diody
  • Klasa szczelności
  • Jakość
Koszyk jest pusty
Allegro

jestem_na_allegro.png

Szybki kontakt

508-460-195

biuro@studio-led.pl

Czynne Pn-Pt
        9:00-18:00      

Taśmy RGB LED

LED RGB . W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości produkty, które pomogą Ci stworzyć we wnętrzu niepowtarzalną atmosferę. Taśma RGB jest elementem oświetlenia, w którym jedna dioda emituje wszystkie trzy podstawowe kolory. Dokup specjalny sterownik i poznaj jej wszystkie możliwości!

Taśma LED RGB

Ledy kolorowe występują na rynku w wielu rodzajach. Taśma RGB może być wykonana na różnego rodzaju diodach, przez co produkty nieco różnią się między sobą. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości komponenty o różnej długości i ilością diod na metr bieżący. Im taśma LED RGB jest sztywniejsza, tym dłużej posłuży. Zastosowano w niej grubą, potrójną warstwę miedzi 3PCB, której celem jest odprowadzenie ciepła. Taśmy RGB, dostępne w tej kategorii są łatwe w montażu i z pewnością sprostają oczekiwaniom klientów. Zasilanie 24V zapewnia mniejsze spadki napięcia na taśmie LED w porównaniu z produktami 12V. Dzięki temu taśma równiej świeci na większej długości przy zasileniu z jednej strony. Zwiększa to również żywotność taśmy i zmniejsza wydzielanie ciepła. Większość taśm z naszej oferty jest dostępna w wersji 24V.

Ledy kolorowe mogą zostać wykorzystane właściwie wszędzie. Zazwyczaj montuje się je w łazienkach, salonach oraz kuchniach. LEDy doskonale radzą sobie jako oświetlenie szaf w garderobie, łazience lub przedpokoju. Akwaryści wykorzystują je również jako źródło doświetlenia akwarium. Montowanie taśm LED RGB jest bardzo proste. Nasze produkty cechują się różną mocą znamionową, niskim poborem prądu, pełnym zakresem barw oraz stopniem ochrony IP20. W naszych taśmach został zamontowany mocny, markowy podkład klejący 3M 300LSE. Pamiętaj, aby dobierając do taśmy ledowej zasilacz, jego moc była około dwadzieścia procent większa, niż pobór mocy źródła światła.

Taśma RGB – sterowanie

Taśma LED RGB jest prosta w użytku. Jej obsługa odbywa się przy pomocy dedykowanego sterownika. Zazwyczaj składa się z dwóch urządzeń. Jednym z nich jest odbiornik, drugim z kolei – nadajnik. Co ciekawe, nadajnikiem może być zwykły telefon lub tablet! Najczęściej jednak wykorzystywane są dedykowane odpowiednim odbiornikom piloty. Taśmy LED RGB to praktyczne, niemalże niewidoczne rozwiązanie, które sprawi, że przestrzeń stanie się jeszcze przytulniejsza. Zamów już teraz!