Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led

S70-800M 5V-24V RGB Elegant sterownik cyfrowy muzyczny mini jack

239.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 0.1 kg

Opis produktu S70-800M 5V-24V RGB Elegant sterownik cyfrowy muzyczny mini jack

Taśmy cyfrowe to jedno z ciekawszych rozwiązań w dziedzinie oświetlenia. Nie tylko pięknie podkreślają charakter miejsca, ale także nadają mu niepowtarzalnego klimatu. Dodatkowo są bardzo funkcjonalne. Dzięki zastosowaniu mikroprocesorów sterujących każda sekcja na taśmie Led może być sterowana zupełnie niezależnie. Dzięki temu możesz zapewnić sobie dynamiczne lub statyczne oświetlenie, a także uzyskać niespotykane dotąd programy - płynące kolory, przechodzenie barw, czy wymarzone animacje. Taśmy mogą również działać w rytm muzyki. By uzyskać maksymalny efekt niezbędny będzie odpowiedni sterownik muzyczny do taśm led S70-800M.

Sterownik muzyczny do taśm led S70-800M 

Sterownik muzyczny do taśm led rgb S70-800M  ma wbudowany czujnik dźwięku, który zlicza tempo utworu. Dzięki temu sprawia, że programy mogą działać również w rytm muzyki. To ciekawe rozwiązanie, szczególnie dla tych, którzy oczekują czegoś więcej niż klasyczne oświetlenie. Sterownik led muzyczny S70-800M jest niewielkim urządzeniem, które można zamontować wszędzie. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu z pewnością posłuży przez wiele lat. Dzięki wbudowanemu gniazdu mini-jack sterownik pozwala generować programy dynamiczne działające w rytm muzyki. Sterownik muzyczny mini jack S70-800M umożliwia płynne sterowanie cyfrowymi taśmami (pikselami) LED z użyciem wygodnego, radiowego pilota z dotykowymi przyciskami. Dzięki temu komfort użytkowania jest jeszcze większy! Urządzenie automatycznie wykrywa tempo utworu oraz dostosowuje swoją czułość do jego głośności. Część efektów reaguje na poszczególne dźwięki muzyki (tony niskie, średnie i wysokie), a część reaguje na tempo utworu (rytm). W pamięci sterownika są też efekty bez reakcji na muzykę (np. stały kolor, stroboskop czy gwiazdy).  Tak wiele możliwości zostało zamkniętych w tym małym urządzeniu, które zamontujesz bez problemu!

Sterownik led muzyczny S70-800M 

Sterownik rgb muzyczny S70-800M  doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w lokalach takich jak puby, restauracje, sale weselne, dyskoteki, kluby czy sklepy. Warto uzupełnić oświetlenie o dodatkowe możliwości, które zachwycą zarówno domowników, jak i gości. Zastosowanie taśm cyfrowych jest bardzo szerokie – od Ciebie zależy, jak je zaaranżujesz! Zamów już teraz sterownik cyfrowy muzyczny elegant S70-800M oraz odpowiednie taśmy LED i ciesz się niepowtarzalnym klimatem, wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. 

  • Dzięki wbudowanemu gniazdu mini-jack sterownik pozwala generować programy dynamiczne działające w rytm muzyki
  • Sterownik LED S70 umożliwia sterowanie cyfrowymi taśmami (pikselami) LED z użyciem wygodnego, radiowego pilota z dotykowymi przyciskami.
  • Posiada ponad 90 wbudowanych efektów oraz umożliwia obsługę stref (sterowanie jednym pilotem niezależnie wielu odbiorników).
  • Automatycznie wykrywa tempo utworu oraz dostosowuje swoją czułość do głośności. Część efektów reaguje na poszczególne dźwięki muzyki (tony niskie, średnie i wysokie) a część reaguje na tempo utworu (rytm). W pamięci sterownika są też efekty bez reakcji na muzykę (np. stały kolor, stroboskop czy gwiazdy). 
 
Film prezentujący możliwości taśm cyfrowych znajduje sie TUTAJ
 

Lista obsługiwanych układów scalonych:

WS2811, WS2812S, WS2812B, WS2812D, PD9823, SK6812, TM1803,
TM1804, TM1809, UCS1903, UCS1909, UCS1912, UCS2903, UCS2909, UCS2912, APA104

 

Zasilanie

5 - 12V DC

Typ sterowania

radiowy

Ilość wyjść

2

Pobór max. prądu

5A (DC), 8A (złącze śrubowe)

Wymiary (mm)

60 x 84 x 30

Wymagany poziom sygnału na wejściu mini jack

od 300mV do 2V RMS, impedancja wejścia 100kOhm

Inne

współpracuje z pilotem Mi-light RGBW 4-zone

Uwagi

24 miesiące gwarancji

Taśma cyfrowa znajduje idealne zastosowanie również w warunkach domowych. W komplecie z kontrolerem muzycznym S50-1000M, pozwala tworzyć animacje działajace w rytm muzyki. Sterowanie odbywa się za pomocą strefowego pilota dotykowego Milight FUT092 lub aplikacji na telefonie (po dołożeniu routera iBox1 lub iBox2). Jako dopełnienie aranżacji od spodu profilu została przyklejona taśma RGBW 4-chip.

 

Sufit podwieszany, z wykorzystaniem taśm cyfrowych (wersja 60D/m), oraz naszego sterownika cyfrowego/muzycznego S50-1000M. Obsługa odbywa się za pomocą pilota strefowego, firmy MiLight - model FUT092. Realizacja własna klienta. Cały osprzęt (sterownik cyfrowy, taśmy cyfrowe, zasilacze) oraz konsultacje związane z montażem - StudioLed Artur Kaliński. Na terenie Warszawy istnieje możliwość profesjonalnego montażu.

Sterownik LED S70 umożliwia kierowanie cyfrowymi taśmami LED przy użyciu panelu dotykowego lub pilota radiowego MiLight. Sterownik posiada ponad 90 wbudowanych efektów oraz umożliwia obsługę 4 stref (przy pomocy pilota).

S70 to muzyczna wersja sterownika, automatycznie wykrywa tempo utworu oraz dostosowuje swoją czułość do głośności i rodzaju poszczególnych tonów, a także jest w stanie tworzyć dynamiczne programy pod rytm muzyki. Sterownik posiada także programy działające niezależenie od muzyki: światło stałe, stroboskop, gwiazdy i inne. Świetlik S70 to w pełni profesjonalny sprzęt, który równie dobrze sprardzi się do obsługi oświetlenia klubów, dyskotek i restauracji, jak i okazyjnych eventów lub koncertów muzycznych.

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Aby sterownik reagował na muzykę należy do niego podłączyć źródło dźwięku używając przewodu z wtyczką mini jack (taka jak od większości słuchawek).

 

S70

 

W przypadku większego zapotrzebowania na prąd zasilanie do LED należy doprowadzić oddzielnie, a do sterownika podłączyć tylko minus LED, plus zasilania oraz przewody sygnałowe (WYJ1, WYJ2)

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt S70-800M 5V-24V RGB Elegant sterownik cyfrowy muzyczny mini jack kupiły także