• Tylko online
  • Wyprzedaż!

Zasilacz ERPF-400-24 Mean Well 400W 16,7A

239,00 zł
Brutto
  CHCESZ SPRZEDAWAĆ HURTOWO

Skontaktuj się z nami a przedstawimy najlepsze warunki współpracy.

help_outlineZapytaj o produkt
Zasilacz ERPF-400-24 Mean Well 400W 16,7A

Zasilacz ERPF-400-24 Mean Well 400W 16,7A

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Zasilacz diod LED 400w 24v Mean Well to praktyczne urządzenie, które umożliwia sprawne i bezpieczne działanie modułów i diod LED. Jest łatwy w instalacji i może być stosowany do różnych celów. Doskonale sprawdzi się w przypadku prostych projektów domowych, jak i bardziej skomplikowanych systemach oświetleniowych w przestrzeniach komercyjnych. Zasilacz do modułów LED 24v zapewnia zabezpieczenia przeciążeniowe, przepięciowe oraz zwarciowe, dzięki czemu zapobiega uszkodzeniu diod i modułów. Urządzenia tego typu charakteryzuje także niskie zużycie energii oraz długi okres eksploatacji, co czyni je doskonałym wyborem dla osób poszukujących wydajnego i trwałego produktu.

Zasilacz do ledów 24v 400w ERPF-400-24

Ledowe oświetlenie zyskuje coraz większą popularność. Nie tylko umożliwia tworzenie wyjątkowych aranżacji zarówno w domach, jak i przestrzeniach komercyjnych, ale i jest niezwykle ekonomiczne. Aby uzyskać doskonałe rezultaty świetlne, niezbędny jest zasilacz Mean Well ERPF-400-24, który zapewni stałe napięcie o mocy 400 W. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i dużej wydajności energetycznej urządzenie jest bardzo trwałe i ma szerokie zastosowanie. Kompaktowa budowa sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do montażu nawet w trudno dostępnych miejscach. Chłodzone jest pasywnie, bez użycia wentylatora, dzięki czemu, mimo dużej mocy, pracuje bardzo cicho. Zasilacz do ledów 24v 400w ERPF-400-24 wyróżnia się także aktywnym układem PFC.

Zasilacz diod LED 400w 24v Mean Well

Postaw na praktyczne urządzenie, które zasili moduły i diody LED w Twoim domu, sklepie, restauracji czy klubie. Pasywny zasilacz do ledów zapewnia wysoką sprawność całego systemu na poziomie 90% oraz bezpieczną pracę bez ryzyka skoków napięcia, zwarcia, przegrzania czy przeciążenia. Urządzenie jest łatwe w instalacji - sprawnie podłączysz je więc do swojego systemu oświetleniowego, dzięki czemu bardzo szybko będziesz mógł cieszyć się efektem końcowym. W naszym sklepie znajdziesz także szeroki wybór wysokiej jakości taśm cyfrowych, obsługujących wiele programów w różnych barwach z gamy RGB i RGBW, rozdzielacze, odbiorniki i wiele innych urządzeń, niezbędnych do wykonania wyjątkowych aranżacji. Sprawdź naszą bogatą ofertę i złóż zamówienie już dziś!

528
44 Przedmioty