Taśmy LED cyfrowe

Cyfrowa taśma LED zwana też wężem ledowym, to sprężysty pasek, na którym zastosowano procesory sterujące. Dzięki nim każda sekcja lub dioda na taśmie LED może być sterowana zupełnie niezależnie. Pozwala to uzyskać niespotykane dotąd programy dynamiczne, statyczne, płynące kolory, przechodzenie barw, tęcze, animacje oraz wiele innych efektów, które na dodatek mogą działać w rytm muzyki! Dzięki temu, że są elastyczne, można je zamontować na każdej powierzchni, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz - w ofercie znajdziesz także taśmy wodoodporne.

Ledy cyfrowe. Taśmy do domu i restauracji.

Ledy cyfrowe taśmy równie dobrze sprawdzą się przy wyeksponowaniu różnych detali, takich jak stopnie schodów, łazienkowe półki czy innych zakamarki. Można je wykorzystać zarówno przy wyposażaniu mieszkania czy domu, jak również przy dekoracji przestrzeni publicznych – gwarantują bowiem efektowne oświetlenie sklepów, restauracji, klubów i pubów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wachlarz wysokogatunkowych, profesjonalnych taśm LED. Przygotujemy dla Ciebie odcinki o dowolnej długości - posiadamy rolki 5m i 30m, które docinamy na dowolny wymiar. Wybieraj z wachlarza kolorów, które oferują taśmy LED! Cyfrowy świat kolorów jest na wyciągnięcie ręki!

Taśmy LED. Cyfrowy świat

Wysoka jakość oferowanych przez nas taśm przekłada się na różne możliwości ich wykorzystania. Poszczególne paski można ze sobą łączyć, dzięki czemu za ich pomocą stworzysz efekt napisów z kasetonów. Każda sekcja na taśmie LED może być sterowana niezależnie – pozwala to na uzyskanie niezwykłych rezultatów przechodzenia barw, tęczy czy animacji. Dodatkowo niektóre z nich mają możliwość podłączenia do sterownika muzycznego, taśma wówczas reaguje w rytm muzyki. Jakość naszych taśm potwierdzamy 3-letnią gwarancją. Produkt sprzedawany jest na metry, tniemy ze szpulek 5m, które zawierają wtyczkę na początku i gniazdo na końcu. Taśmy ledy cyfrowe RGB wysyłamy losowo –może być bez wtyczki lub posiadać wtyczkę początkową albo końcową.

Jest 14 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 14 elementów

Aktywne filtry