Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led

Taśma led do sufitu podwieszanego

Taśmy LED na sufit to coraz popularniejsze rozwiązanie w wielu domach i mieszkaniach. Najczęściej wykorzystuje się w przypadku podwieszanych sufitów oraz eksponowania różnych detali. Świetnie sprawdzą się we wnękach, przy listwach, na półkach oraz innych elementach architektonicznych. Paski LED na suficie można wykorzystać zarówno w mieszkaniach, jak i przestrzeniach komercyjnych. Przy ich pomocy można podkreślić klimatyczny wystrój restauracji, sklepów oraz klubów. Można podzielić je na niezależne sekcje i ustawić różne kolory oraz zaprogramować wedle własnych potrzeb. Taśma LED do sufitu podwieszanego pozwoli Ci stworzyć oryginalną dekorację wnętrza. Zamów już dziś!

Taśmy LED na sufit – mnóstwo możliwości

W ofercie naszego sklepu dostępna jest wysokiej jakości, elastyczna taśma LED. Sufit podwieszany oraz inne elementy architektoniczne w każdym domu czy przestrzeni komercyjnej mogą mieć różne wymiary, dlatego tniemy odcinki z rolek 5 lub 30 metrowych o szerokości 5-12 milimetrów wedle zapotrzebowania klienta. Dzięki temu produkt będzie idealnie pasował do Twojej koncepcji wykorzystania oryginalnego podświetlenia. Taśma LED do sufitu podwieszanego występuje w wielu wersjach kolorystycznych: białych, kolorowych, RGBW, Cyfrowe i CCT. Funkcja sterowania pozwala uzyskać niesamowite efekty, na przykład przechodzenia barw, animacji czy tęczy.

Taśma LED do sufitu podwieszanego – stwórz klimatyczne wnętrze

Kolorowe LEDY na suficie wyglądają bardzo efektownie. Można je zaprogramować na programy statyczne lub dynamiczne, które przy zastosowaniu dedykowanego sterownika mogą działać w rytm muzyki. Taśmy są elastyczne więc mogą być wykorzystane na każdej powierzchni. Świetnie będą się prezentowały na okrągłych kolumnach czy we wnękach. Oferujemy także warianty wodoodporne, które można zawiesić na zewnątrz. Gdzie jeszcze sprawdzi się taśma LED? Sufit podwieszany to miejsce najczęściej wybierane przez klientów. Nasze produkty pozwolą Ci także uzyskać efekt napisów z kasetonów, podświetlenia schodów czy innych zakamarków. Daj się zainspirować i wykorzystaj kolorowe LEDY w swojej aranżacji.