Moje konto Moje konto
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led
  • Taśmy led Warszawa - Studio Led

Sufity Napinane

Przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów pozwalających na przygotowanie rozbudowanych instalacji oświetleniowych LED w sufitach napinanych. Występują one w różnych wersjach, co znacznie ułatwia realizację projektu. Oświetlenie sufitowe (użytkowe bądź dekoracyjne) może powstać w oparciu o oferowane przez nas taśmy cyfrowe i taśmy LED. Do tego dochodzą zasilacze różnych typów, moduły LED, jak również kluczowe akcesoria, w skład których wchodzą między innymi kontrolery i piloty zdalnego sterowania.

Oferta pozwala na zakup zestawu kompatybilnych produktów, z których następnie powstać może instalacja oświetleniowa – w budynkach mieszkalnych, biurach, salach bankietowych i w wielu innych miejscach. Proponowane przez nas elementy są zróżnicowane pod względem kluczowych parametrów technicznych, obsługiwanych funkcji czy też metod montażu.

 

Sposób ich wykonania zapewnia sprawną instalację, bez względu na stopień rozbudowania wykonywanego układu LED. Służymy ponadto fachowym doradztwem oraz pomocą w wyborze najlepszych elementów.