Sterowniki do ledów (Mi-Light,Miboxer)

Chcesz nadać swojemu domostwu wyjątkowy wygląd? Świetnie sprawdzą się do tego taśmy LEDowe! Nie będzie jednak to możliwe, jeżeli nie zaopatrzymy się w kompatybilny sterownik. Dzięki niemu można uzyskać niesamowity efekt i sprawić, że przestrzeń domowa będzie miała unikatowy charakter. Sprawdź, jakie sterowniki do LEDów MiLight (MiBoxer) mamy Ci do zaoferowania!

Sterowniki do LEDów MiLight

Sterowniki do LEDów MiLight, to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie do sterowania oświetleniem. System MiLight, znany również pod nazwą MiBoxer, stworzony jest dla każdego, kto ceni sobie komfort, możliwość zaoszczędzenia pieniędzy i chce stworzyć w swoim domu cudowną atmosferę. W zależności od modelu, sterowanie oświetleniem może odbywać się za pomocą pilota lub urządzeń mobilnych (z wykorzystaniem routera WiFi). Sam pilot wygląda schludnie i elegancko. Dlaczego akurat MiBoxer? Sterowniki LED tej serii cechują się bowiem niezawodnością i oferują szeroką gamę produktów, a zależy nam na tym, aby produkty przez nas polecane były jak najwyższej jakości.

MiBoxer - sterowniki LED dla każdego

Sterownik MiBoxer (MiLight) charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu każdy będzie mógł dostosować LEDy do własnych preferencji. Pilot, oprócz tęczowego okręgu, który pozwala na płynną zmianę koloru, posiada także inne klawisze dotykowe. Umożliwią one regulowanie natężenia światła, zmianę programów dynamicznych, a także szybkość ich działania. Sterownik LED MiLight charakteryzuje się dużym zasięgiem działania – aż do 30 metrów!

Parametry różnią się w zależności od modelu, w każdym przypadku trzeba jednak pamiętać o przypisaniu LEDów do pilota. W innym wypadku sterownik do LED MiBoxer nie będzie mógł działać właściwie. W razie wątpliwości, co do wyboru odpowiedniego produktu MiLight, sterownik odpowiadający wymaganiom klienta będzie przez nas polecony. Sprawdź sam!

Jest 61 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 61 elementów

Aktywne filtry