Sterowniki cyfrowe na kartę SD

Jednymi z najchętniej wykorzystywanych rodzajów oświetlenia są taśmy cyfrowe LED . Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim ogromnemu potencjałowi aranżacyjnemu, który czyni z nich doskonałą, oryginalną dekorację. Aby jednak odkryć ich pełne możliwości, warto zainwestować w dodatkowe akcesoria, jak sterownik cyfrowy LED! To właśnie one pozwalają na sterowanie taśmami i gwarantują niezwykłe efekty świetlne. Ich szczególnym rodzajem jest sterownik cyfrowy na kartę SD, który daje możliwość tworzenia własnych animacji! Zapoznaj się z ofertą!

Sterownik taśm cyfrowych na kartę SD – twórz własne animacje świetlne

Sterowniki cyfrowe LED na kartę SD to specjalne elementy przystosowane do pracy z taśmami. Oferują większe możliwości personalizacji oświetlenia, niż standardowe propozycje. Po zaprogramowaniu przez użytkownika w darmowym programie „Jinx”, kontroler odczytuje animacje zapisane na karcie pamięci micro SD. Dzięki temu możesz kreować własne, spersonalizowane efekty świetlne, napisy, a nawet nagrywać ekran komputera jako animację, która będzie wyświetlać się na LED-owych paskach! Sterownik taśm cyfrowych na kartę SD posiada również wszystkie funkcje podstawowego kontrolera, w tym wbudowane efekty, a ponadto pozwala na obsługę stref (sterowanie jednym pilotem wielu odbiorników, niezależnie od siebie). Doskonale sprawdzi się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i lokalach użyteczności publicznej!

Sterownik cyfrowy LED na kartę SD

Niewątpliwą zaletą, jaką posiada sterownik LED cyfrowy na kartę SD jest jego prosta, intuicyjna obsługa. Kierowanie taśmami odbywa się za pomocą radiowego pilota lub panelu dotykowego Mi-Light, który pozwala na przełączanie animacji, regulację jasności i szybkości wyświetlania programów dynamicznych, a także płynną zmianę koloru. Na naszej stronie znajdziesz kontrolery kompatybilne z cyfrowymi paskami LED RGB, jak i RGBW oraz CCT. U nas masz możliwość zamówienia samego sterownika, jak i w pakiecie z dedykowanym pilotem! Modele dostępne na stronie to synonim funkcjonalności i najwyższej jakości – zamów wybrany egzemplarz i zacznij tworzyć własne, niepowtarzalne animacje świetlne!

Jest 5 produktów.

Wyświetlanie 1-5 z 5 elementów

Aktywne filtry