Profile LED PCV

Profil plastikowy LED to odpowiedź na stale rosnące zainteresowanie innowacyjnym rozwiązaniem oświetleniowym, jakim są LEDowe taśmy. Jej zastosowanie obecnie stanowi podstawę nowoczesnego oświetlenia dekoracyjnego mieszkań, domów i przestrzeni użytkowej, jednak aby taśma mogła pełnić swoją funkcję jak najdłużej musi być odpowiednio zabezpieczona. Ochronę taką zapewnią właśnie profile LED PCV , które jednocześnie sprawią, że diody będą odpowiednio wyeksponowane. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Profil LED PCV – nieskończone możliwości

Profil plastikowy do taśmy LED ma szerokie zastosowanie, szczególnie w wykończeniu wnętrz. PCV, czyli polichlorek winylu, to jedno z najpopularniejszych na świecie tworzyw sztucznych, które ma wiele właściwości przy jednoczesnym niskim koszcie produkcji. Zastosowanie owego materiału do produkcji listew LEDowych niesie za sobą liczne korzyści. Przede wszystkim, profil PCV do taśmy LED jest trudnopalny, odporny na zarysowania oraz działanie czynników zewnętrznych, chemicznych i atmosferycznych. Ponadto, tworzywo to ma bardzo dobre właściwości optyczne i daje duże możliwości obróbki. Jest lekkie i trwałe, a listwy – odporne na ścieranie i zarysowania, dlatego też kupując je w naszym sklepie, masz gwarancję, że posłużą Ci na długi czas.

Profil PCV LED – unikatowa dekoracja przestrzeni

Profil plastikowy do LED jest niezwykle prosty w instalacji, przeznaczony głównie do montażu nawierzchniowego. Ze względu na swoją elastyczność może być jednak z łatwością dopasowany do niemal każdego kształtu powierzchni, dlatego też świetnie nada się do tworzenia aranżacji świetlnych w kształcie łuków i kół. Zapewnia tym samym wysokie walory estetyczne i posiada wysoki współczynnik przepuszczalności światła. Idealnie nada się do taśm o niższej mocy, stosowanych jako oświetlenie dekoracyjne, gdyż nie odprowadzają ciepła. Klosze do profili LED w kolorze mlecznym, przy zakupie profili PCV dostępnych na naszej stronie internetowej są uwzględnione w zestawie.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług naszym klientom, dbamy o to, aby produkty oferowane przez nas były wysokiej klasy. Jesteśmy ich bezpośrednim importerem, a stała współpraca z fabrykami pozwala nam na realizację indywidualnych zamówień klienta. Nie wiesz jakie rozwiązanie oświetleniowe będzie dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z nami!

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry